Paylaşmak Güzeldir..

Manavgat Belediyesi Türkan Sözen Kreş ve Gündüz Bakımevi 3 yaş grubu öğrencileri için Boğaz Otel’de Anneler Günü etkinliği düzenlendi.

Her yıl Mayıs ayının ikinci haftasında kutlanan Anneler Günü, Manavgat Belediyesi Türkan Sözen Kreş ve Gündüz Bakımevi 3 yaş grubu öğrencileri için Boğaz Otel’de gerçekleştirilen kahvaltı etkinliğiyle kutlandı. Kutlamaya, Manavgat Belediye Başkan Yardımcısı Gülsüm Özer, Kreş Müdürü İhsan Can, kreş çalışanları ve veliler katıldı.

Kahvaltının ardından minikler ve ebeveynleri tarafından oynanan sandalye kapmaca oyunu eğlenceli anlara sahne oldu. Minik öğrencilerin doyasıya eğlendiği etkinlikte renkli görüntüler ortaya çıktı. Manavgat Belediye Başkan Yardımcısı Gülsüm Özer, etkinliğin ardından velilere Anneler Günü’ne özel hazırlanan hediyeleri verdi.

“Manavgat Belediyesi olarak her zaman yanınızdayız”

Anneler Günü etkinliğinde konuşan Manavgat Belediye Başkan Yardımcısı Gülsüm Özer, “Anneler her zaman başımızın tacıdır. Fedakar ve cefakar kadınlarımızın Anneler Günü’nü kutluyorum. Manavgat Belediyesi olarak her zaman yanınızdayız. İyi ki varsınız!” dedi.

Manavgat Belediyesi / Bülten

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours