Paylaşmak Güzeldir..

Manavgat Belediyesi, Sarılar Kreş ve Gündüz Bakımevi tarafından Anneler Günü etkinliği düzenlendi.

Her yıl Mayıs ayının ikinci haftasında kutlanan Anneler Günü, Manavgat Belediyesi Sarılar Kreş ve Gündüz Bakımevi tarafından Hasbahçe Köy Kahvaltısı tesislerinde gerçekleştirilen kahvaltı etkinliğiyle kutlandı. Etkinliğe,Kreş Müdürü İhsan Can, öğretmenler, öğrenciler ve velileri katıldı.

Manavgat Belediyesi’nin büyük sosyal yatırımlarından birisi olan Sarılar Kreş ve Gündüz Bakım Evi’nde öğrenimlerini sürdüren miniklerin hazırladığı Anneler Günü buluşması renkli görüntülere sahne oldu. Minik öğrenciler kendileri için hazırlanan birbirinden güzel oyunlarla gönüllerince eğlendiler. Manavgat Belediye Başkanı İhsan Can da çocukların oyunlarına ortak olmayı ihmal etmedi. Kreş Müdürü İhsan Can, etkinliğin ardından velilere Anneler Günü’ne özel hediyeler verdi.

Biriz Birlikteyiz

Kreş Müdürü İhsan Can, anneler gününün bir vesile olduğunu söyledi. Müdür Can, “Varlıklarıyla yaşamımıza anlam katan, hakları hiçbir şekilde ödenemeyecek annelerimizle, bu günü vesile kılarak bir buluşma gerçekleştirdik. Kreş Müdürlüğü olarak bizlere çocuklarını emanet eden kıymetli velilerimizle her zaman biriz birlikteyiz. Ailelerimizle birlikte güzel bir gün geçirdik.Unutulmamalıdır ki, bir anne tüm dünyayı değiştirebilir.” ifadelerini kullandı.

Manavgat Belediyesi / Bülten

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours