Paylaşmak Güzeldir..

Manavgat Belediye Başkanı Niyazi Nefi Kara, 10-11-12 Mayıs 2024 tarihleri arasında Ilıca Stadyumu’nda yapılacak olan CW Enerji Türkiye Yağlı Güreş Ligi’nin hazırlık çalışmalarını yerinde inceleyerek bilgi aldı.

Başkan Kara’ya belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri, birim müdürleri ve Manavgat Belediyesi Güreş Koordinatörü Abdullah Seçim eşlik etti. Başkan Kara, bu yıl 11’incisi düzenlenecek olan Akdeniz’in Kırkpınar’ı olarak adlandırılan Manavgat Güreşleri’nin eksiksiz bir şekilde yapılması için hazırlıkları yerinde inceledi.  Başkan Kara, son hazırlıklar noktasında bilgi alarak, eksikliklerin giderilmesi noktasında talimat verdi.

Bu yıl Manavgat Belediyesi Güreş Kulübü bünyesine katılan Megastar Ali Gürbüz, geçtiğimiz yıl Manavgat Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde zafere ulaşmıştı.

Başkan Kara’dan Manavgat’a Davet

Manavgat Belediye Başkanı Niyazi Nefi Kara, üç gün boyunca şölen havasında geçecek Manavgat Yağlı Pehlivan Güreşleri’ne tüm Antalyalıları ve güreş severleri davet etti. Başkan Kara, “Bugün Ilıca’daydık. Devam eden hazırlıklarımızı yerinde inceledik. Ekiplerimiz, vatandaşlarımızın en iyi şekilde ağırlanması için her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşündüler. Manavgat güreşlerine gelen herkes bugüne kadar memnun ayrıldı. Önümüzdeki dönemde çıtayı daha da yukarıya taşıyarak Türkiye’nin bir numaralı güreş organizasyonu olma hedefimiz var.” ifadelerini kullandı.

Manavgat Belediyesi / Bülten

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours