Manavgat Yeni Yıla Işıl Işıl Giriyor

Paylaşmak Güzeldir..

Manavgat Belediyesi, 2024 yılına girmeye sayılı günler kala en işlek cadde ve sokaklarını tasarruflu LED ampullerden oluşan yılbaşı süslemeleriyle donattı. Manavgat Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri,  Cumhuriyet Meydanı, Antalya, İbrahim Sözen, Fevzi Paşa, Atatürk, Hisar, Mithat Paşa, Gülveren, Güllük Caddeleri ve Demokrasi Bulvarı’nda yaptığı ışıklandırma çalışmalarında

hediye paketi, yılbaşı ağacı, kardan adam, yıldız ve sokak lambalarını kaplayan saçaklı ışıklandırmaları tema olarak kullandı.

Her gün binlerce vatandaşın kullandığı ana caddelerdeki süslemeler, görenlerin ilgi odağı oldu. Muhteşem ışıltıların altında hatıra fotoğrafları çektirerek anı ölümsüzleştiren vatandaşlar Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e teşekkür etti.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, yılbaşı süslemelerinin kent halkı tarafından büyük bir ilgiyle karşılandığını belirtti. Başkan Sözen, “2024’e girmemize sayılı günler kala kentimizin en işlek caddelerini rengarenk hale getirdik. Ayrıca bu güzel anları ölümsüzleştirmesi için vatandaşlarımıza öz çekim alanları da oluşturduk. 2024 ülkemiz ve kentimiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, tüm vatandaşlarımıza da sağlık ve mutluluk getirmesini diliyorum” dedi.

Manavgat Belediyesi / Bülten

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours