Akseki Belediyesi’ne Vatandaşlardan Tam Not

Paylaşmak Güzeldir..

Akseki Belediye Başkanı İbrahim Özkan hem kente hizmet yağdırmaya, hem de 7’den 70’e ilçede yaşayanların gönüllerine girmeye devam ediyor.

Yaptığı hizmetlerle öne çıkan ve kamuoyunda sık sık adından söz ettiren Akseki Belediye Başkanı İbrahim Özkan kendisine gösterilen ilgiden de memnun.

Başkan Özkan, ““Bahane değil, çare üretiyoruz” anlayışı ile tüm imkanlarımızı Akseki’miz ve halkımız için seferber ettik, ediyoruz.  Hizmet noktalarımızda zaman gözetmeksizin yoğun çaba harcıyoruz.  Akseki’mizin dört bir yanına adeta hizmet yağdırıyoruz.“ dedi.

Yıllardır unutulmuş noktaların sorunlarını çözdüklerini  ve vatandaşlardan takdir  topladıklarını söyleyen  Başkan Özkan,  kamuoyunda takdir görmekten mutlu.

Özkan “ Zaman zaman  genç yaşlı her kesimden insanımızla  bir araya gelip hem sohbet ediyor hem de fikirlerini önemsiyoruz. Bu da bizlerin tüm yorgunluğunu unutturuyor ve mutlu ediyor. Durmak yok, yola devam. Daha yapacağımız çok işimiz var. İnşallah önümüzdeki süreçte daha birçok projemizi hayata geçireceğiz.  Hizmetlerimizde hep yanımızda olan Muhtarlarımıza,  vatandaşlarımıza ve çalışanlarımıza  teşekkür ediyorum. Canla başla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

(Haber Merkezi)

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours