Paylaşmak Güzeldir..

Üst üste Türkiye Şampiyonası’na katılan Kepez Belediyesi Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımı, yeni sezon hazırlıklarını bayramda da sürdürdü.

Antalya şampiyonluklarının ardından üst üste 2 kez Şampiyonası’na katılan Kepez Belediyesi Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımı, bayram tatilinde de yeni sezon hazırlıklarına ara vermeden devam etti. Aynı zamanda U18 takımının koçu da olan kulübün basketbol koordinatörü Besim Güvenç, oluşturduğu takımının oyuncularında eksik gördüklerini düzeltmek için bireysel antrenmanlara tabi tuttu. Sporcular bayram tatilinde de sırayla antrenmanlarını sürdürdü.

SPORCUYA ÖZEL ÇALIŞMA

Geçen sezondaki analizlerde oyuncularda görülen eksiklerini gidermeleri ya da güçlendirmeleri amacıyla yapılan bireysel fundamental antrenmanları, Turgut Özal Spor Salonu’nda gerçekleştiriliyor. Takım kaptanı ve forvet Yağmur Filiz’e şut mekaniği ve dripling geliştirici çalışma yaptırılırken, takımın uzunu olan Azra Naz Dulcan’a pilates topuyla direnç sağlanarak rakip pota altına gitme ve şut atma çalışması yaptırıldı. 

Kepez Belediyesi / Bülten

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours