Paylaşmak Güzeldir..

Kepez Belediyesi’nin, Yükseköğretim Kurumları Sınavına(YKS) girecek öğrenciler için her yıl düzenlediği TYT ve AYT hazırlık kurslarının kayıtları başladı. Yasin Naci Ağaroğlu Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilen kurslar, 11. ve 12. sınıf öğrencileri ile mezunlara yönelik olarak düzenleniyor.

Eğitime önemli katkılar sunan Kepez Belediyesi, Yükseköğretim Kurumları Sınavı(YKS) hazırlık kurslarıyla öğrencilerin sınav başarılarını artırmayı ve hedeflerine ulaşmalarını sağlıyor.  Kepez Belediyesi’nin gençlerin eğitim hayatlarına katkıda bulunmak ve onların gelecekteki başarılarına destek olmak adına Yasin Naci Ağaroğlu Eğitim Merkezi’nde düzenlediği YKS hazırlık kursları her yıl yüzlerce öğrenciye üniversite kapılarını aralıyor. Kepez Belediyesi, önümüzdeki yıllarda YKS’ye girecek üniversite adayları için kurs kayıtlarının başladığını duyurdu. 11. ve 12. sınıf öğrencileri ile mezunlara yönelik olarak düzenlenen kurslara katılmak isteyenler, detaylar için 0 242 503 94 77 numaralı telefondan ya da Teomanpaşa Mahallesi’nde bulunan Yasin Naci Ağaroğlu Eğitim Merkezi’nden gerekli bilgilere ulaşabilirler.

Kepez Belediyesi, YKS’ye girecek adaylar için yıl boyunca da deneme sınavları düzenliyor. Temel Yeterlilik Testi(TYT) ve Alan Yeterlilik Testi(AYT) olmak üzere 2 oturumda gerçekleştirilen deneme sınavları, adayların mevcut bilgilerini ölçme açısından büyük bir önem taşıyor. 

Kepez Belediyesi / Bülten

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours