Paylaşmak Güzeldir..


Antalya Valiliği’nde, Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne yapılacak Yoğun Bakım Ünitesi için protokol imzalandı.


Sağlık sektöründe bir dünya markası olarak adını altın harflerle yazdıran Antalya, hayırseverlerin desteğiyle sağlık alanında gücüne güç katmaya devam ediyor. Antalya Valiliğinde düzenlenen protokol töreniyle Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Yoğun Bakım Ünitesi kazandırılacak.


30 Yataklı Ünite Kazandırılacak
Antalya Valisi Hulusi Şahin, Antalya İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Evren Ekingen, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Eray Erdem, Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Yılmaz Güler’in imzaladığı protokolle Alanya Ticaret ve Sanayi Odası’nın katkılarıyla Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yer alan yemekhane yerine 30 Yataklı 3. Seviye Yoğun Bakım Ünitesi yapılacak.


Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Eray Erdem’e katkılarından dolayı teşekkür eden Vali Şahin, Alanya Ticaret ve Sanayi Odasının yoğun bakım ünitesi yapmasının yanında ilçenin ihtiyaçlarını karşılayacak, vatandaşların eksiklerini giderecek çalışmalara imza atmasını, çok değerli bulduğunu ifade ederek, yapılacak ünitenin bir an önce tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulmasını temenni etti.

Antalya Valiliği / Bülten

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours