Paylaşmak Güzeldir..

Antalya, Manavgat – Side Su Altı Arama Kurtarma Gençlik ve Spor Kulübü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı anlamlı bir etkinlikle kutladı. Side limanında düzenlenen etkinlikte, kulüp öğrencileri ve eğitmenleri, denizin üstünde Türk bayrağını göğe yükselterek milli birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

Kulüp Başkan Yardımcısı Şahin Kaptan, Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenledikleri projede, öğrencilere su altı arama kurtarma eğitimleri verdiklerini ve bu eğitimlerin devam edeceğini belirtti. Kaptan, “23 kişilik ekibimizle, 23 Nisan’da şanlı Türk bayrağımızı sudan çıkartıp göğe yükselttik. Bu etkinlikle, öğrencilerimizin milli değerlerimizle bağlarını güçlendirmeyi ve onlara sporun yanı sıra disiplinli bir eğitim vermek istiyoruz.” dedi.

Etkinliği yerli yabancı turistlerde ilgiyle takip etti.

Etkinliğe katılan öğrencilerden biri, “Bugün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı. Arkadaşlarımızla burada olmak ve bu etkinliği gerçekleştirmek çok güzeldi. Hocamızın yanında olup, bu coşkuyu yaşamak bizi çok mutlu etti.” ifadelerini kullandı.

Büşra Deveci / Bülten

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours