Paylaşmak Güzeldir..

Manavgat Namık Karamancı Fen Lisesi, gerçekleştirdiği büyük etkinliklerle adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor.

Manavgat Namık Karamancı Fen Lisesi, Uluslararası lisanslı bir etkinlik olan TEDx’in 2.sini düzenledi. TEDxYouth@NKFLSchool adıyla düzenlenen etkinlik, “Bir Fark Yarat” sloganıyla anlamlı bir atmosfere sahne oldu. 100 davetlinin katılımıyla gerçekleşen ve büyük beğeni toplayan etkinlikte 6 önemli konuşmacı, izleyicilere ilham dolu anlar yaşattı.

Öğrencilerin “Bir Fark Yarat” sloganıyla düzenledikleri etkinlikte; Selçuk Yusuf Arslan, Berke Sarpaş, Merve Balaban, Mustafa Fikret Uğur, Emrah Kozan ve Özlem Mekik konuşmacı olarak katıldı. Alanında uzman ve ses getiren çalışmalara imza atmış bu isimler konuşmaları ile izleyicileri büyülediler. Gençlerin potansiyellerini ortaya çıkarması adına önemli bir platform olan etkinliğe, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Türköz ve iş dünyasının önde gelen isimlerinden MASİAD’ın kurucu başkanlarından Mehmet Ali Cengiz ve eşi İsmet Cengiz gibi değerli konuklar da katılım gösterdi.

Her ayrıntısı titizlikle planlanan Organizasyonda konuklar, kırmızı halıda güler yüzlü öğrenciler tarafından karşılandı ve görseller, süslemeler, ikramlar gibi detaylar büyük beğeni topladı. Okul Müdürü Hasan Kökçü Müdür Yardımcısı Hasan Biber ile öğretmenler, Ozan Yılan ve Muhammet Püseli’nin liderliğindeki ekip, katılımcılardan övgüler aldı.

Büşra Deveci / Haber

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours