Paylaşmak Güzeldir..

Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz’ün hukuksuz ve siyasi bir kararla tutuklanmasına tepki gösteren Cumhuriyet Halk Partililer, Antalya L Tipi Ceza İnfaz Kurumu önünde başlatılan adalet nöbeti sürüyor. Adalet nöbeti tutan CHP’liler adına bir açıklama yapan Bülent Yurdakul, “Başkanımız çıkana kadar burada bekleyeceğiz” dedi.

Antalya, Mesut Kocagöz’ün haksız yere tutuklanmasının ardından tek yürek olurken, il başkanlığı önündeki açıklamanın ardından Kepez Belediye Başkanı CHP’li Mesut Kocagöz’ün tutuklu bulunduğu Antalya L Tipi Cezaevi önüne gitti. CHP’li heyet, Kocagöz ile görüşmek için cezaevi yönetimine talepte bulunurken, bir grup da cezaevi girişinde bekledi. Kalabalık adına açıklama yapan Bülent Yurdakul, adalet için beklemeye geldiklerini ve adalet nöbeti tutacaklarını söyledi.

Mesut Kocagöz’ün tahliye edileceği güne kadar bekleyeceklerini ifade eden Yurdakul, “Başkanımız haksız yere tutuklanmış ve bu cezaevine getirilmiştir. Bugünden itibaren başkanımızı sevenler olarak, gençlik kollarımızla birlikte burada adalet nöbeti tutacağız. Başkanımız çıkana kadar burada bekleyeceğiz” dedi. Adalet nöbeti için cezaevinin önüne çadırlar kuran CHP’liler, Kocagöz’ün tahliyesini bekliyorlar.

Haber Merkezi

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours