Paylaşmak Güzeldir..

İlçemizde eğitim ve öğretimde çıtasını yükseklere taşıyarak eğitimde haklı bir yer edinen Manavgat Boğaziçi Koleji öğrencileri spordaki başarıları ile madalyaları toplamaya devam ediyor.
Geçtiğimiz günlerde yapılan ilçe genelindeki küçükler basketbol şampiyonasını namağlup tamamlayarak birinci olan Boğaziçi koleji küçükler basketbol takımının başarısının tüm okulu onurlandırdığını söyleyen Manavgat Boğaziçi Koleji kurucu temsilcisi Polat Selçuk, küçükler basketbol takımı öğrencileri ve antrenörünü yürekten kutladığını söyledi.
Manavgat Boğaziçi Koleji kurucu temsilcisi Polat Selçuk, ”Küçükler basketbol karşılaşmalarını namağlup tamamlayarak ilçe birincisi olan Boğaziçi basketbol takımı sporcularımızı ve beden eğitimi öğretmenimiz Ahmet Can Elmacı’yı yürekten kutluyorum. Başarı tesadüf değildir her zaman söylüyorum yine gururla söyleyeceğim tüm başarılarımızın altında iyi ve kaliteli eğitim gelmektedir” dedi.
BOĞAZİİÇİ BİNİCİLİKTEDE BİRİNCİ
Manavgat Boğaziçi Kolej öğrencilerinden Elif Dinç, Türkiye Binicilik Federasyonunca düzenlenen Abak kupası yarışmasında socu genel atlama parkuru etabını noksansız tamamlayarak birinci oldu.
Birinci olan Elif Dinç’in başarısı öğrenciler, okul idaresi ve aileler tarafından sevinçle karşılandı.
Büşra Deveci / Haber

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours