Paylaşmak Güzeldir..

Manavgat Belediyesi, mübarek Ramazan ayında Atatürk Kültür Merkezi (AKM) önünde kurduğu iftar sofrasının yanı sıra kentin büyük mahallelerinde de iftar sofraları kurarak binlerce vatandaşı bir araya getiriyor.

Sarılar, Taşağıl, Çolaklı, Gündoğdu ve Evrenseki mahallelerindeki iftarlara Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen de katılarak vatandaşlarla bir araya geldi. İftar sofralarını tek tek dolaşarak vatandaşlarla sohbet eden Şükrü Sözen, herkese hayırlı Ramazanlar diledi. Dualar ve Kur’an tilaveti eşliğinde oruçlarını açan vatandaşlar, Manavgat Belediyesi sofralarında lokmalarını paylaştı.

VATANDAŞIMIZLA LOKMAMIZI PAYLAŞIYORUZ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen iftar sofralarında insanları bir araya getirerek lokmalarını paylaştıklarını söyledi. Başkan Sözen “Her yıl olduğu gibi geleneksel iftar çadırlarımızı kurduk. Atatürk Kültür Merkezimizin önündeki iftar çadırımız vatandaşlarımıza her gün hizmet veriyor. Büyük mahallelerimizde de iftarlar ile halkımızla bir araya gelerek lokmalarımızı paylaşıyoruz. Manevi duygularımızın en yüksek seviyede olduğu bu mübarek ayda, birlik ve beraberliğimizi güçlendiriyor, kardeşlik hislerimizi pekiştiriyoruz. Biz vatandaşımıza bahşetmiyoruz, onların imkânlarını yine onlara sunuyoruz” dedi.

Manavgat Belediyesi / Bülten

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours