Paylaşmak Güzeldir..

Belediye Meclis Üyesi Adayı Kaya, Side Mahallesi’nde yaşayan esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek, sorunlarını, şikayetlerini ve isteklerini dinledi.

İYİ Parti Manavgat 4. Sıra Belediye Meclis Üyesi Adayı Orçun Veysel Kaya, seçim çalışma ekibi ile birlikte başta Kemer, Side ve Antik Kent olmak üzere Manavgat’ın en büyük ikinci mahallesi olan Side Mahallesi’ne çıkartma yaparak vatandaşın dertlerini dinleyerek, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için destek istedi.

SİDE’YE BİR TANE ÇİVİ ÇAKILMADI

Yerel yönetimde 15 yıldır hizmet veren CHP’li Manavgat Belediyesi’nin, Manavgat’ın en büyük ikinci mahallesi olan Side’ye resmen üvey evlat muamelesi yaptığını vurgulayan Belediye Meclis Üyesi Adayı Orçun Veysel Kaya, “Side tarihinin Hititlere kadar uzandığını biliyoruz. Fakat Anadolu’nun en eski yerleşim birimlerinden biri olan Side’nin yıllarca yerel yönetimden hizmet almaması ne yazık ki bizleri üzüyor. 1500 yıldan daha eski bir tarihe sahip olan bu kadim şehre ve merkez mahallelerine ne yazık ki bir çivi bile çakılmadı. Ne çocuklarımızın gidebileceği bir park, nede ailelerin vakit geçireceği bir yeşil alan, nede bir sosyal tesis yok. Yolları ise dağ yollarından farksız. Türkiye’yi bırakın dünyanın gıpta ile baktığı bu kent ne kadar acıdır ki cezalandırılıyor ve üvey evlat muamelesi görmektedir. Ama biz İYİ Parti ve başkan adayımız Mustafa Erol ile Side’yi hak ettiği hizmeti vereceğiz. Side’yi dünya kenti yapacağız. Side’deki rant kapısını kapatacağız. Ve Side’nin parasını Side’mizi güzelleştirmek için kullanacağız. Side hak ettiği hizmeti bizim dönemimizde fazlası ile alacaktır” diye konuştu.

Haber Merkezi

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours