Kocası Y.K, İyi Parti eski Manavgat İlçe Başkanı Hüseyin Ergen’i silahla vurdurttuğu iddiasıyla tutuklanan İyi parti Genel İdare Kurulu Üyesi Ayşen Kurt, bir açıklama yaparak bu görevinden istifa ettiğini duyurdu.
Kurt açıklamasında; “Şahsi olarak yaşadığım durum tam da seçim sürecinde çeşitli basın kuruluşları ve “sözde” yazarlar tarafından malzeme edilerek Genel Başkanıma ve partime hadsizce saldırılarda bulunulmaktadır. Cinsiyetçi, ayrımcı, kin ve nefret oluşturma gayesi güden bu saldırılara karşı gelebilmek ve partimi ve Genel Başkanımı bu şahsi konunun muhatabı etmemek için İYİ Parti Genel İdare Kurulu üyeliğimden ayrılıyorum” dedi.
Haber Merkezi
+ There are no comments
Add yours