Kocagöz: “Kepez Antalya’nın Mozağidir”

Paylaşmak Güzeldir..

CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz, Şelale Mahallesi’ndeki vatandaşlarla bir araya geldi. Kepez’de insan odaklı siyaset yapacakları vurgusuna dikkat çeken Kocagöz, “Belediyecilik sadece bir imar, inşaat, şantiye alanı değildir. Temiz yaşanabilir bir çevre. Belediyeciliğin olmazsa olmazı. İmarda da insan yaşamını öncelikleyen bir kent düşünüyoruz. Biz insan odaklı hizmetler yapacağız” dedi.

CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz, Kepez bölgesindeki tüm mahalleleri ziyaret etmeye, vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinlemeye devam ediyor. Şelale Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Kocagöz, tüm dünyanın ziyaret ettiği Şelale Mahallesi’nin hak ettiği hizmeti alamadığını söyledi. Kocagöz, “Kepezimize hizmet edebilmek için yoğun bir tempo bizleri bekliyor. Önümüzdeki dönemde sizlerle birlikte çalışacağız. Vatandaş odaklı çalışmalara imza atacağız. Yapacağımız işlerde vatandaşlarımızın memnuniyeti bizler için belirleyici olacak. İnsan odaklı hizmet edeceğiz, hayata geçireceğimiz projelerimiz var. Halka rağmen değil, halkla beraber sizlerin taleplerini yerine getireceğiz” diye konuştu.

Dünya turizminin başkenti olan Antalya’da Kepez’in ‘Antalya’ diye tanımlanamadığına dikkat çeken Kocagöz, “Kepez, Antalya’dır. Ama Antalya’nın geleceği Kepez demek zorundayız. 81 vilayetten gelen, 7 bölgeden gelen insanların bir mozaiktir. Neden belediye başkanı olmak istediğimi anlatayım. Biz yola çıkarken Cumhuriyetimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Büyük İşleri Yalnız Büyük Milletler Yapar’ sözüyle yola çıktık. İsmet İnönü’nün dediği gibi ‘Bir memlekette, namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur’ sözüyle yola çıktık. Bülent Ecevit’in ‘Bizim iki gücümüz var. Hak ve halk’ sözüyle yola çıktık. Kemal Kılıçdaroğlu’nun ‘Hak, hukuk, adalet’ sözüyle yola çıktık. Ekrem İmamoğlu’nun ‘Sevgi kazanacak’ sözüyle yola çıktık. Genel Başkanımız Özgür Özel’in ‘Cumhuriyet Halk Partisi ikinci parti olmayacak’ sözüyle yola çıktık. Dünya turizminin başkenti olan Antalya’da bir Kepez var ki, Kepez’i Antalya diye tanımlayamıyoruz. Çünkü bu kentte acı var, bu kentte acı var. 55 ilden büyük olan Kepez hala köy. 650 bin nüfuslu Kepez’imizde hala yoksulluk ve yokluk varsa, burada bir paylaşım hatası, burada bir rant vardır. Biz eşit hizmet getirmeye geliyoruz” dedi. Kocagöz, programın ardından Şelale Mahallesi’ndeki esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinleyip, projelerini anlattı.

Şelale Mahallesi’ndeki programa İl Başkanı Nail Kamacı, İlçe Başkanı Gökhan Ölmez, İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci, Kepez Kadın Kolları Başkanı Melek Çoban, Antalya Büyükşehir Belediye Eski Başkanı ve Antalya Eski Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Akaydın, Antalya Eski Milletvekili Tuncay Ercenk ve Eski İl Başkanı Ömer Melli de katıldı. 

Haber Merkezi

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours