Prof. Dr. Süleyman Okudan; “Ele ele Birlikte Başaracağız”

Paylaşmak Güzeldir..

Cumhur İttifakı’nın AK Partili Manavgat Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Süleyman Okudan, seçim çalışmaları kapsamında mahalle gezilerinin yanıu sıra Manavgat esnafı ile buluşmalarına devam ediyor.

Geçtiğimiz gün  Fevzipaşa ve Atatürk caddelerinde esnaf ziyareti gerçekleştiren Okudan’a, Antalya Milletvekili Tuba Vural Çokal ile Ülkü Ocakları Başkanı Yusuf Özçelik eşlik etti.

Okudan’ın esnaf ziyaretine AK Parti’nin 1. Sıra belediye meclis üyesi adayı, Süleyman Öz’ün yanı sıra 2-5 ve 7. sıradaki meclis üyesi adayları Mücahit Tatar, Ünsal Çiviler ve Şükrü Arslan ile AK Parti’nin Kadın Kolları ve Gençlik Kolları başkanları ve de çok sayıda partili katıldı.

Okudan ve ekibine esnafın çok yoğun ilgi gösterdiği gözlemlendi.

Prof Dr. Süleyman Okudan girdiği her iş yerinde güler yüz ve samimiyetle karşılanırken, kimi esnafın onun rektörlüğü döneminde imza atmış olduğu diplomalarını göstermesi ve kendisi ile geçmişteki anıları paylaşması ise dikkat çekici konuşmalara şahit olunmasına neden oldu.

Ziyaret sırasında esnafların çoğunluğunun ise sağlık anlamında annesine, kiminin babasına, dedesine ya da bir yakınına sağlık hizmeti verdiğinin hatırlatması üzerine Okudan’ın o isimleri tek tek hatırlayarak karşındakine isimlerini söyleyerek cevap vermesi ve sağlıklarını sorması; siyasette hafızanın önemini bir kez daha gün yüzüne çıkarmış oldu.

Ak Parti Manavgat Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Süleyman Okudan ziyaret ettiği işyerlerinde esnaflara yıllardır hayalini kurduğu belediye başkanlığında sona doğru yaklaştıklarını Manavgat’ın desteğiyle bu konuda hazırladığı 101 dev projeyi hep birlikte hayata geçirecekleri için çok heyecanlı olduğuna dikkat çekerek, tüm Manavgat’tan herkesten destek istediğini ifade etti.

Haber Merkezi

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours