Geyikçi’ye coşkulu karşılama

Paylaşmak Güzeldir..

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) dün gerçekleştirilen Parti Meclisi (PM) Toplantısı’nın ardından Finike Belediye Başkan adayı olarak açıklanan Mustafa Geyikçi’yi CHP Finike İlçe Başkanlığı’nda toplanan vatandaşlar coşku ile karşıladı.

Cesur hizmet dürüst Başkan

Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi’nin önümüzdeki Mart ayında gerçekleştirilecek olan 2024 Yerel Seçimleri’nde yeniden CHP Finike Belediye Başkan adayı olarak gösterilmesi ilçede büyük bir coşkuyla karşılandı. Açıklamanın ardından CHP Finike İlçe Başkanlığı önünde bir araya gelen partililer, Başkan Mustafa Geyikçi lehine tezahüratlarda bulundu. Kendisini büyük bir coşku ile karşılayan Finikeli vatandaşlara gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür eden Başkan Geyikçi, “Finike’mize 5 yıl boyunca cesur hizmet etmekten geri durmadık. Dürüst ve şeffaf bir belediyecilik sergiledik. Yine sizlerin desteği ile 5 yıl daha Finike’miz için hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Finike’yi ranta ve talana karşı korumaya devam edeceğiz

Geçen 5 yıl boyunca Finike’deki her vatandaşa dokunmaya, giderilmesi kangren haline gelen sorunlara çözüm üretmeye, Finike’yi ranta ve talana karşı koruyarak geçirdiklerini ifade eden Başkan Geyikçi, “Bundan sonraki süreçte de geçmiş 5 yılda olduğu gibi cesur hizmet etmekten vazgeçmeyeceğiz. Finike’de yaşayan her vatandaşımızın geleceğe mutlulukla bakması, huzur bulması, yaşadığı kentten keyif alması için çaba göstereceğiz. Bugüne kadar her zaman sizlerin desteği ve ilgisini yanımda hissettim. Bundan sonra da yine sizlerden aldığımız güç ile 5 yıl daha Finike’ye cesur ve dürüst hizmet edeceğim.” diye konuştu.

Parti ayırmaksızın desteklemek için gelen vatandaşların kendisine heyecan ve cesaret verdiğini dile getiren Mustafa Geyikçi, “Bugün beni yalnız bırakmayan her vatandaşımıza gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

İlçe Başkanı Çarban: Var gücümüzle çalışacağız

Mustafa Geyikçi’nin aday gösterilmesinden parti olarak büyük memnuniyet duyduklarını dile getiren CHP İlçe Başkanı Uygar Çarban, “Partimizin bugün Mustafa Geyikçi başkanımızı yeniden aday göstermesinden dolayı büyük mutluluk duymaktayız. Önümüzdeki süreçte de ilçe başkanlığımız olarak Finike’de tüm yurttaşlarımızla birlikte Finike’nin geleceğe umutla bakması için var gücümüzle çalışacağız. CHP İlçe Başkanlığı, üyelerimiz ve partimize gönül veren herkesin bu karardan büyük bir mutluluk duyduğunu biliyoruz. Yolumuz açık olsun” şeklinde konuştu.

Finike Belediyesi / Bülten

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours