Nejat Tığlı: Manavgat için Ak Parti zamanı!

Paylaşmak Güzeldir..

Ak Parti Manavgat önceki İlçe Başkanlarından Nejat Tığlı, Manavgat’ta Ak Parti iktidarının zamanı geldi dedi. Gerekçelerini açıkladı.

“BU SEÇİMİ AK PARTİ’YE NASIL KAZANDIRIRIZ”

Nejat Tığlı: “Türkiye bunu kabullendi ama maalesef biz Manavgat’ta halk olarak bunu kabullenemedik. Burada halkıda suçlamak gerekmiyor kabullenmedi diye. Demek ki bizde eksiklikler oldu, hatalarımız oldu bunları anlatamadık. Bugün son gündeme baktığımız zaman Ak Parti’den Ahmet mi, Hasan mı, Hüseyin mi, Mehmet mi olacak? Herkes bunun üzerine kilitlendi. Ben bunun doğru olmadığını düşünüyorum. Artık biz bu saatten sonra Ak Partiden kimin aday olacağı değil, bu seçimi Ak Parti’ye nasıl kazandırırız. Bunun üzerinde bir çalışma yapmamız gerekiyor.”

“ALANYA İLE ARAMIZDA UÇURUM OLUŞTU”

Nejat Tığlı: “Gerekçeleri ortaya koyarsak, sağımıza baktığımız zaman Alanya, aramızda uçurumun oluştuğunu görüyoruz. Solumuza baktığımızda bizden belki 20- 30 yıl geride olan bir Serik, arayı kapatmış. Bize yakınlaşmış, Bunu bile görmemiz bugün Manavgat’ta AK Parti yerel iktidarın ihtiyacının ne olduğu gayet net görülüyor.”

“DOĞALGAZ SORUNUNU ÇÖZMEMİZ LAZIM”

Nejat Tığlı: “Kuzey çevre yolundan doğalgaz Alanya’ya geçiyor. Çalışmalar başladı. Manavgat’ın bundan yararlanamaması demek aynı Manavgat ırmağından yararlanmamamız gibi bir şey olur. Öncelikle doğal gaz sorunumuzu çözümlememiz lazım”

 “ADAY KİM OLURSA OLSUN”

Nejat Tığlı: “3 dönem önce Manavgat, AK Parti belediyeciliği ile buluşsa idi bugün hangi noktada olurdu Manavgat? Bu gün hangi noktada?  Aday kim olursa olsun ben bu dönem Manavgat’ta artık Ak Parti iktidarının zamanının geldiğini düşünüyorum”

(Haber Merkezi)

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours