Akdeniz Üniversitesi Çevre Hizmet Ödülleri 2023 yılı başvuruları başladı

Paylaşmak Güzeldir..

Çevre alanındaki en uzun soluklu ödül töreni olan “Akdeniz Üniversitesi Çevre Hizmet Ödülleri–2023” için başvurular başladı. Çevre ve ekoloji değerlerinin korunması ve geliştirilmesine hizmet etmiş kişi, kurumlara verilen ödüller için 26 Ocak 2024 tarihine kadar başvuru yapılabilecek.

Akdeniz Üniversitesi Çevre Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi (AKÇAM) tarafından bu yıl 26.’sı gerçekleştirilecek olan “Akdeniz Üniversitesi Çevre Hizmet Ödülleri–2023” için başvurular başladı. Akdeniz Üniversitesi Çevre Hizmet Ödülleri her yıl, Türkiye, Antalya ve Akdeniz Üniversitesi ölçeklerinin yanı sıra Bilim Onur, Bilim Hizmet, Bilim Teşvik ve Özel Ödül kategorilerinde çevre değerlerinin korunması ve geliştirilmesine hizmet etmiş kişi, kurum ve kuruluşlara verilmektedir.

SON BAŞVURU TARİHİ 26 OCAK

Çevre değerlerini koruyup geliştirmenin en etkin yolunun iyiyi ödüllendirmekolduğu düşüncesi ile yola çıkan Akdeniz Üniversitesi Çevre Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi, Türkiye genelinde farklı kategorilerde en iyi örnekleri ön plana çıkararak bu konudaki farkındalığın artmasını amaçlıyor.Başvuru için çevre ve ekoloji değerlerinin korunması ve geliştirilmesine hizmet etmiş kişi, kurum ve kuruluşların çalışmaları hakkında hazırlanacak öneri dosyalarının Akdeniz Üniversitesi Çevre Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi’ne ulaştırılması gerekiyor. Öneri dosyaları 26 Ocak 2024 Cuma günü saat 17:00’ye kadar elden, posta ya da e-posta yoluyla ulaştırılabilir.

Akdeniz Üniversitesi Rektörlüğü / Bülten

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours