Antalya İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler suçlularla mücadeleye aralıksız devam ediyor, zehir tacirlerine göz açtırmıyor.
İlgililerden verilen bilgiye göre 46 ekip, 250 personel, 3 narkotik madde arama köpeği ve insansız hava aracının katılımı ile, belirlenen 23 adreste uyuşturucu madde ticareti yapan ve kullanan şahıslara yönelik havadan destekli yapılan operasyonda; 2250 şahıs sorgulandı.175 araç incelenerek 16araca cezai işlem uygulandı.
Yapılan operasyonlar kapsamında ise 2 kilo 500 gram Narkotik Madde (Metamfetamin, Esrar, Eroin, Kokain) 9 bin 400 kullanımlık Sentetik Kannabinoid A4, 300 adet uyuşturucu hap ele geçirildi. Operasyonda yakalanan 56 şahıs hakkında da adli işlem yapıldı.
(Haber Merkezi)
+ There are no comments
Add yours