Özlem & İlkay’dan 29 Ekim’de “anlamlı” nikah

Paylaşmak Güzeldir..

Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. Yılını unutulmaz kılmak için ülke genelinde 29 Ekim’de çeşitli etkinlikler düzenlendi. Evliliklerini bu özel ve anlamlı günde önemli bir adım atarak unutulmaz kılan Özlem Kara ile İlkay Salmaz hayatlarını birleştirdiler.

29 Ekim 2023 Pazar günü saat 17.30 da Çolaklı Sahilinde bulunan Moon Beach’te düzenlenen nikah töreninde Hatice-Faruk Kara çiftinin kızları Özlem ile Fatma-Selahattin Salmaz (Manavgat Fırıncılar Odası Eski Başkanı rahmetli) oğulları İlkay evliliğe adım attılar. Davetliler deniz manzaralı alana girişte kemanda Sema, çelloda Sıla ve gitarda Fatma’nın yer aldığı Vinello Music üçlüsünün harika müzikleri eşliğinde karşılandı. Daha sonra genç çift, davul-zurna, alkışlar ve halaylar eşliğinde alana giriş yaptılar.

Çocukluk aşklarını bu anlamlı ve özel gün olan Cumhuriyet’in 100. Yılında taçlandıran İç Mimar Özlem Kara (27)ile Yat ve Tekne İşletmecisi İlkay Salmaz (27) seçkin davetli topluluğu önünde nikah defterine imzalarını atarken mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

(Haber Merkezi)

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours