Akseki, Cumhuriyetin 100. Yıl Anısına Pedal Çevirdi

Paylaşmak Güzeldir..

Akseki Kaymakamlığı ve Akseki Belediyesi, Cumhuriyet’in 100. yılı anısına bisiklet turu etkinliği düzenledi. Etkinlikte Akseki Kaymakamı Saliha Karataş ve Belediye Başkanı İbrahim Özkan’da pedal çevirdi.

BAŞKAN ÖZKAN’DA KATILDI

Antalya’nın Akseki ilçesinde Cumhuriyetin 100. yılı etkinlikleri çerçevesinde bisiklet turu düzenlendi. Cumhuriyet Meydanı’ndan başlayan etkinliğe pek çok vatandaş katıldı. Cumhuriyetimizin 100. Yıl coşkusuna Akseki Kaymakamı Saliha Karataş ve Akseki Belediye Başkanı İbrahim Özkan’ da bisikletleriyle katılarak ortak oldu.

100. Yıl Akseki Bisiklet Turu Cumhuriyetimizin 100. Yılı anısına verilen madalyalarla sona erdi.

CUMHURİYETİMİZE SAHİP ÇIKACAĞIZ

Etkinliğin ardından gazetecilere açıklamalarda bulunan Akseki belediye Başkanı İbrahim Özkan “Üzerinden geçen bir asrın ardından Cumhuriyet, ülkenin dört bir yanında düzenlenen törenlerle kutlanıyor. Biz de Akseki’miz de Mustafa Kemal Atatürk’ün gençlere emanet ettiği Cumhuriyetimizin 100.yılını büyük bir coşku içerisinde kutluyoruz. Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere tüm şehitlerimizi minnetle anıyor, Allah’tan rahmet diliyorum. Cumhuriyetimize sahip çıkmaya devam edeceğiz. Yaşasın Cumhuriyet, yaşasın Türkiye yüzyılı ” ifadelerini kullandı.

Akseki Belediyesi / Bülten

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours