ADD Başkanı Yaşar Bulut; “Manavgat Halkını Cezalandırmayın”

Paylaşmak Güzeldir..

Geçtiğimiz yıllarda Boğaz mevkiinde bulunan mesire alanındaki 254 dönüm arazi Manavgat Belediyesine tahsis edilmiş, yıllar sonra bu tahsisin iptal edildiği geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı.

Tahsisin iptalinden sonra Manavgat’ta sivil toplum örgütleri başta olmak üzere vatandaşların tepkileri devam ediyor.

Manavgat Atatürkçü Düşünce Derneği Şube Başkanı Yaşar Bulut, yönetim kurulu adına bir basın açıklaması yaparak tepkilerini dile getirdi.

ADD Manavgat Şubesinden yapılan basın açıklaması aynen şöyle;

“Manavgat Boğaz Mevkide bulunan Halkın piknik alanı olarak kullandığı mesire alanında içinde bulunduğu 254 dönüm arazinin Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından Manavgat Belediyesinden tahsisinin iptal edildiğini öğrenmiş bulunuyoruz.

Atatürkçü Düşünce Derneği Manavgat Şubesi olarak Halkın Kullanımda olan Mesire piknik alanının Manavgat belediyesini değil de Manavgat halkını Cezalandırırca alınan yanlış karardan biran önce dönülmesini ve halkın kullanımı için tekrar belediyeye tahsis edilmesini bekliyoruz.

Cumartesi günü Boğaz Cafe önünde yapılacak basın Açıklamasına destek olacağımızı ve Yönetim Kurulu olarak ve üyelerimizle orda olacağımızı bildiririz”

Manavgat Atatürkçü Düşünce Derneği Şube Başkanı Yaşar Bulut tüm Manavgatlıları, Atatürkçüleri ve dernek üyelerini bugün saat 18.00’de Boğaz mevkiindeki Belediyenin Cafe önünde bir arada olmaya davet etti.

(Haber Merkezi)

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours