Paylaşmak Güzeldir..

Yıllar önce sosyal medya platformunda Ali Erdal tarafından oluşturulan ve binlerce Ispartalıya ulaşan Ispartalılar platformu çatısı altında yeni bir dernek kuruldu.

Antalya’da yaşayan Ispartalılar Ali Erdal başkanlığında “Antalya’daki Ispartalılar Derneği” adında yeni bir hemşeri derneği kurdu.

Antalya’daki Ispartalılar derneği olarak hemşerilerine hizmet vereceklerini ifade eden Başkan Ali Erdal, hedeflerinin Antalya’da yaşayan Ispartalıların aynı çatı altında birlik ve berberlik içerisinde yaşam sürmek ve acısı ile tatlısı ile tüm Ispartalıların yanında olmak olduğunu söyledi.

Yıllar önce birkaç kişi ile başlayan platformun hedefine emin adımlarla ilerleyerek dernek oluşmasında büyük katkıları olduğuna dikkat çeken Ali Erdal “Bizler emin adımlarla yavaş yavaş ilerleyerek dört yıl önce sosyal medyadan Antalya Ispartalılar platformunu oluşturduk. Hedefimizi yakaladığımızda ise güçlü bir dernek oluştu. Bundan sonra Antalya’da büyük ve güçlü bir Antalya’daki Ispartalılar derneği olarak yolumuza devam edeceğiz. Bizlere bugüne dek destek olan tüm hemşerilerimize yürek dolusu teşekkürler. Önümüzdeki günlerde yeni proje ve etkinliklerimizle birlikte olacağız” dedi.

Başkan Ali Erdal; tüm Türk ulusunun ve hemşerilerinin Kurban Bayramını en içten dilekleriyle kutladığını da sözlerine ekledi.

Büşra Deveci / Haber

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours