Paylaşmak Güzeldir..

Antalya’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı büyük bir coşkuyla kutlanıyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya’da gerçekleşen etkinliklere katılarak gençlerin bayram coşkusuna ortak oldu. 

19 Mayıs 1919’da Atatürk’ün Samsun’a çıkmasının 105. yıl dönümünde gençler, Karaalioğlu Parkı’nda büyük bir heyecanla bayramlarını kutladı. Kutlamalara Antalya Valisi Hulusi Şahin, Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, milletvekilleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

DENİZ KORTEJİ ANTALYALILARI SELAMLADI

Gençlerin hazırladığı nefes kesen şovları ve gösterileri izleyen protokol üyeleri gençlerin bayram coşkusuna ortak oldu. Antalya Valisi Hulusi Şahin, Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin  Böcek ve protokol heyeti etkinlik alanından ayrılarak yat limanına geçti ve buradan tekneyle açılarak deniz kortejine katıldı. Türk bayraklarıyla süslenmiş tekneler, botlar ve yelkenliler Antalyalıları selamladı. Deniz korteji, bayram coşkusunu denizde de devam ettirerek unutulmaz anlar yaşattı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi / Bülten

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours