Paylaşmak Güzeldir..

Antalya Büyükşehir Belediyesi, ilçelerde asfalt, yol ve bakım onarım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.  Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı ekipleri, kışın yoğun yağışlardan olumsuz etkilenip heyelandan deforme olan Manavgat ilçesine bağlı Sevinç ve Karavca Mahalleleri grup yolunda bakım çalışmaları yürütüyor.

Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülen çalışma kapsamında Manavgat Sevin ve Karavca Mahalleleri grup yolunda heyelan nedeniyle kapanan büz ağızları ve şarampoller temizleniyor. Bozulan bölgelerde sıkıştırma, göçük onarımı ve duvar örme çalışmaları yapılıyor.

GÖÇÜKLER ONARILIYOR

Çalışmaları yerinde takip eden Sevinç Mahalle Muhtarı Seyfettin Eski “Yolumuzda göçükler ve bozulmalar olduğundan dolayı Büyükşehir Belediyesi bize bu konuda yardımcı oldu. Şu an göçükler onarılıyor ve genişletme yapılıyor. Bu konuda memnunuz. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e teşekkür ediyoruz ” dedi.

YAYLA YOLLARINA YAZ ÖNCESİ BAKIM

Antalya Büyükşehir Belediyesi Manavgat’ta yaz öncesi onarılması planlanan yayla yollarıyla ilgili de harekete geçti. Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı yayla yollarının bakım onarım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Çalışma kapsamında Manavgat’a bağlı Beşkonak ve Sağırin yayla yollarında bakım, onarım ve şarampol açma çalışmaları yapıldı. Arıcılık ve hayvancılık faaliyetlerinin yapıldığı yaylalarda da çalışmalar sürdürülürken bölge halkı Başkan Muhittin Böcek’e teşekkürlerini iletti. 

Antalya Büyükşehir Belediyesi / Bülten

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours