Paylaşmak Güzeldir..

Kepez Belediyesi Başkan Vekili Refik Emre Altekin, Anneler Günü dolayısıyla şehit annelerini ve Kepez Belediyesi’nin Şefkat ve Huzurevi sakinlerini ziyaret etti. Duygusal anların yaşandığı ziyaretlerde kıymetli eller öpüldü, annelerin sıcaklığıyla güzel sohbetler gerçekleştirildi.

Her yıl Mayıs ayının ikinci Pazar günü kutlanan ‘Anneler Günü’ kapsamında; Kepez Belediyesi Başkan Vekili Refik Emre Altekin, çok özel ziyaretlerle gönüllere dokundu. Altekin’e, ziyaretler de, Belediye Başkan Yardımcısı Evrim Yalçın ve CHP Meclis Üyesi Nilüfer Deveci eşlik etti. Vekil Altekin, Anneler Günü dolayısıyla ilk olarak şehit annelerine ziyarette bulundu. Şehit annelerinin ellerini öptü, ‘Anneler Günü’nü kutladı. Ardından Kepez Belediyesi’nin Şefkat ve Huzurevi’ni ziyaret etti ve huzurevinde yaşayan annelerin ellerini öperek, Anneler Günü’nü kutladı. Sosyal devlet anlayışının temelinde çocukların ve yaşlıların toplumda ayrıcalıklı bir birey olduğunu vurgulayan Altekin, Başkan Mesut Kocagöz’ün bu anlayışı her alanda gerek sözleriyle gerekse eylemleriyle gösterdiğini belirtti. Ayrıca, seçim sürecinde Başkan Kocagöz’ün huzurevi ziyaretlerinin bu anlayışın güzel bir örneği olduğunu da ifade etti.

BAŞKAN KOCAGÖZ’ÜN SELAMLARINI İLETTİ

Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz’ün de selamlarını ileterek sözlerini sürdüren Altekin, “Bizde Mesut Başkanımızın talimatlarıyla anneler gününde burada sizlerin yanındayız. Bu noktada annelik sadece kutsal bir meslek değil, kutsal bir görev değil, annelik manevi bir görevdir. Annelik dünyayı değiştiren, bir çocuğu yetiştiren büyük bir güçtür. Bu duygu ve düşüncelerle; Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde annemizin şahsında tüm şehit annelerimizin anneler gününü kutluyoruz. “dedi.

TALEPLERİN TAKİPÇİSİYİZ

Başkan Vekili Altekin, konuşmasının ardından huzurevi sakinlerinin istek ve taleplerini dinledi. Seçim döneminde Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz’e yapılan taleplerinde takipçisi olduklarının söyledi. Vekil Altekin ve beraberindeki heyet tarafından huzurevi sakinlerine çiçek takdim edildi. Huzurevi sakinleri de ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Başkan Vekili Altekin’e, Atatürk portresi hediye edildi. Vekil Altekin, “Bu kıymetli hediyeyi Kepez Belediye Başkanımız Mesut Kocagöz adına alıyorum, çok teşekkür ederim.” diye konuştu.

Kepez Belediyesi / Bülten

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours