Halk ‘İTHAL’ başkan istemiyor

Paylaşmak Güzeldir..

Belediye Başkan Adayı Mustafa Erol’un yaptığı seçim ziyaretlerinde vatandaşlardan gelen ithal başkan istemiyoruz tepkilerine Erol, Manavgat’ı ithal başkan adaylarından kurtaracaklarını dile getirdi.

İYİ Parti Manavgat Belediye Başkan Adayı Mustafa Erol seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Başkan adayı Erol, Manavgat’ın en yoğun olan ana cadde ve bulvarlarında bulunan esnafları ziyaret ederek, esnafların dertlerini dinledi. Demokrasi Bulvarı başta olmak üzere, Güllük Caddesi, Hisar Caddesi, Çetin Emeç Caddesi, Çarşamba ve Perşembe Pazarlarını ziyaret eden Erol, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için vatandaşlardan destek istedi.

İTHAL BAŞKAN İSTEMİYORUZ

Vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Başkan Adayı Erol, insanları Manavgat’ın Altın Çağı başlıyor diye kandırmaya devam ettiklerini ifade ederek, “Ne yazık ki çok komik bir tablo ile karşı karşıyayız. Genelde iktidar olanlar yerelde iktidar olanları eleştiriyor. Yerelde iktidar olanlar ise genelde iktidar olanları eleştiriyor. Bu komik tabloda olan bizim vatandaşlarımıza oluyor. Ne yazık ki bu durumda Manavgat hak ettiği hizmeti alamıyor. Manavgat’ın ithal başkan adaylarına ihtiyacı yok. Manavgat’ı tanıyan sorunlarını bilen ve Manavgat’ta doğmuş, büyümüş, yaşamış başkan adaylarına ihtiyacı var. Allah’ın izni ile belediyecilik bilincini görev edinmiş bir başkan adayı olarak bu göreve talip olduk. Manavgat için en iyisini yapacağız” diye konuştu.

MANAVGAT’IN İHTİYACI UZMAN BİR BELEDİYECİLİK

Vatandaşların doktor adaylardan sıkıldığını dile getiren Erol, “Gittiğimiz her kapıda vatandaş önce doktor musun? Diye bize soruyorlar. Bizde doktor değiliz herkes kendi mesleğini yapsın diyoruz. Herkes uzman olduğu alanda Manavgatlılara hizmet etmesini öneriyoruz diye cevap veriyoruz. Ve ekliyoruz; bizim 10 yıl belediyecilik tecrübemiz var diyoruz, Türkiye’nin en köklü üniversitesi olan Marmara Üniversitesi Kamu Yönetimi Alanında eğitim aldığımı dile getirdiğimde vatandaş bir rahat nefes alarak o zaman belediyecilik size yakışır Manavgat emin ellerde diye tepki alıyoruz” dedi.

Haber Merkezi

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours