‘Kepez’in beyaz adamı’ dedi 20 yıllık oyunu değiştirdi

Paylaşmak Güzeldir..

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz’ün seçim çalışmaları sırasında gören Zeynep Eren, “Kepez’in beyaz adamı. 20 yıldır Ak Parti’ye oy atıyordum ama artık oyum sanadır” dedi.

CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz ekibiyle birlikte dur durak demeden seçim çalışmalarını sürdürüyor. İlçede çalmadık kapı bırakmayan, esnafı ve pazar yerlerini ziyaret eden Kocagöz, vatandaşın sempatisiyle karşılaşıyor. Kendisine kucak açan vatandaşla sohbet eden, dertlerini dinleyen Kocagöz’ü herkes bağrına basıyor.

“ARTIK OYUM SANA”

Kepez Belediye Başkan Yardımcılığı, Kepez Belediye Meclis Üyeliği, Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekilliği ve ANET Genel Müdürlüğü yapan CHP Belediye Başkan Adayı Kocagöz’ün önüne kesen  ve ”Kepez’in beyaz adamı” diye seslenen Zeynep Eren, “Kepez’in temiz adayısın. Bu nedenle Kepez’in beyaz adamı diye seslendi. 20 yıldır oyum Ak Parti’ye veriyordum ama artık sana vereceğim. Senin tanımam ama belediyecilik deneyimini biliyorum. Değiştirme zamanı diyorum ve komşularımdan senin için oy istiyorum” dedi.

Haber Merkezi

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours