İyi Parti Belediye Başkan Adayı Mustafa Erol:  “Aşırı Uçlara Ve Emek Hırsızlarına Dur Diyeceğiz”

Paylaşmak Güzeldir..

İYİ Parti Manavgat Belediye Başkan Adayı Mustafa Erol, ilçe teşkilatı tarafından düzenlenen kahvaltıda basın mensupları ile bir araya geldi. Düzenlenen kahvaltıya; İYİ Parti Antalya Milletvekili Aykut Kaya, İYİ Parti İl Başkan Yardımcıları Şener Tola, Ayşe Kula, Yusuf Esen, Veysel Altuntaş, Manavgat İlçe Başkanı Esma Kara, Teşkilat Başkanı Ramazan Kervan, ilçe yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyesi adayları ve seçim komitesi üyeleri katıldı.

Başkan adayı Erol, Manavgat’ın kaybedecek bir günü bile olmadığını vurgulayarak, “Herkes kendi alanında hizmet etmek için mücadele etsin. Hastaneye yönetici değil, Manavgat’a başkan seçiyoruz. Belediyecilik hizmet işidir, birilerinin egolarını tatmin edeceği bir iş değildir” diye konuştu.

Önümüzdeki 5 yılda yapacağı hizmetler ile Manavgat’a damga vuracaklarını ifade eden Erol, “Bir kıskaç gibi vatandaşlarımızı iki taraftan sıkıştıran, bir kısır döngünün ortasında çaresiz bırakan iktidar ve ana muhalefet partilerin beceriksizlikleri ve hatta art niyetlerine karşılık yeni ve tertemiz bir yol açtığımızı müjdelemek isterim. Bu giden kötü gidişata mecbur değilsiniz diyorum. Mustafa Erol ve ekibi hazır bir şekilde sizlerden gelecek destek ile bunu başaracağımıza inancım tamdır” dedi.

AŞIRI UÇLARA VE EMEK HIRSIZLARINA DUR DİYECEĞİZ

Başkan Erol, Manavgat halkının biran önce aşırı uçlara kayarak emek hırsızlığı yapan siyasetçilerden kurtulması gerektiğini dile getirerek, “Manavgat için üçüncü yolda kim var diye merak edenler için söylüyorum. Ben varım diyorum. Hiçbir şeye mecbur değilsiniz. Bu kötü ve vurdum duymaz gidişata dur demek sizlerin elindedir. Karşınızda Manavgat sevdalısı ve hizmetkarı olan kardeşiniz var. Manavgat’ın bütün sorunlarını görüyorum. Kesintisiz 10 yıl belediye başkan yardımcılığı yaptığım memleketime hizmet etmek için gün sayıyorum. Lafta Atatürkçü, vatansever, Türk Milliyetçisi değilim. Bütün zerrem ile bu memleketime aşığım. Sizlerinde verdiği destek ile size hizmetkar olmaya geldik. Allah’ın izni ile Manavgat’ımıza yapacak çok hizmetlerimiz var” diye konuştu.

MANAVGAT ALTIN ÇAĞINI BİZDE YAŞADI

Erol, Manavgat’ın 1999 ile 2009 yılları arasında Altın Çağı’nı yaşadığını belirterek, “Benim kalbi temiz hemşerilerimi Manavgat Altın Çağı’nı yaşayacak diye kandırmasınlar, bugün vatandaş pazardan evine bir kilo soğan, patates alamaz hala geldi. Yazıktır günahtır. İnsanlar ile dalga geçer gibi Altın Çağ’ı yaşayacağız deyip utanmadan oylarına talip oluyorlar. Manavgat altın çağını efsane belediye başkanı Zeynel Şenol döneminde yaşadı. Bunu da bütün Manavgat bilmektedir. Bende belediye başkan yardımcısı olarak büyük bir pay sahibi olduğum için hem mutlu hemde gururluyum. Şimdi ise kaldığımız yerden devam etmek için sizden yetki istiyorum” dedi.

HALKIN DOKTORU OLDUĞUN ŞİMDİ Mİ AKLINA GELDİ

CHP Belediye Başkan Adayı Niyazi Nefi Kara’nın Antalya Milletvekilliği döneminde kaç kez Manavgat’ın sorununu Türkiye Büyük Millet Meclisi kürsüsünden dile getirdiği soran Başkan adayı Erol, “Bazı aday arkadaşlar sokaklarda yok halkın doktoru, yok halkın adamı diye dolaşıyor. Antalya Milletvekili iken Manavgat’a kaç kez gelmiş. Meclis kürsüsünden kaç kez Manavgat’ın sorunlarını dile getirmiş diye sormak istiyorum” ifadelerini kullandı.

İnanıyorum ki Manavgat halkı 31 Mart günü macerayı değil tecrübeyi seçeceğini dile getiren Erol, Manavgat’a yabancı iki başkan adayınındı her hangi bir köyden yola çıkarak tek başlarına Manavgat’ı zor bulacaklarını ifade etti.

Basın toplantısının ardından İYİ Parti Manavgat Belediye Başkan Adayı Mustafa Erol ve belediye meclis üyesi adayları ile ilçe teşkilatı seçim startını vererek, Manavgatlı esnaf ve vatandaşlar ile bir araya geldi.

MUSTAFA EROL KİMDİR?

1967 yılında Manavgat’ta doğdu .İlkokulu Toros,  orta ve lise eğitimimi Manavgat İmam Hatip Lisesi’nde tamamladI.  1991 yılında Marmara Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler fakültesi – Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. Turizm sektöründe çalıştı. 1999’da Manavgat belediye meclis üyeliğine seçildi ve 2 dönem devam etti. Bu süre içerisinde Belediye Başkan Yardımcılığı görevini de yürüttü.

Siyasi hayatına 1992 yılında MHP’de başladı. İlçe başkanlığı ve belediye meclis üyeliği  yaptı.  2017 yılında MHP’den ayrılıp İYİ Parti’nin kurulmasında aktif rol oynadı. İl ve ilçe yönetim kurulu üyeliği, ilçe başkan yardımcılığı, genel kurul delegeliği gibi görevlerde bulundu.

Atatürkçü, vatansever ve tutkulu bir Türk milliyetçisi.

Haber Merkezi

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours