Demre, Ünal’ı bağrına bastı

Paylaşmak Güzeldir..

İyi Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nesrin Ünal, ilçe gezileri kapsamında Demre’yi ziyaret etti. Demre’de büyük ilgi gören Ünal, “Büyükşehir yönetimine geldiğimizde Demre’nin tarımdan ekonomiye kadar bütün sorunlarına çözüm üreteceğiz” dedi

Antalya’nın ilk kadın milletvekili olan Nesrin Ünal Demre’yi ziyaret etti. Demre Belediye Başkan Adayı Süleyman Topçu’nun eşlik ettiği Ünal, ilçeyi gezdi, esnafın sorunlarına kulak verdi. Demreliler tarafından büyük ilgiyle karşılanan Ünal, 19 ilçe için ayrı ayrı çalışma yaptıklarını söyledi. Demre’nin tarımından ekonomisine, altyapısından tapu sorununa kadar birçok konuda sıkıntı çektiğini belirten Ünal, “Belediye yönetimine geldiğimizde Demre’nin tüm sorunlarını masaya yatırıp çözüm üreteceğiz. Demre hak ettiği hizmeti alacak” dedi.

DEMRE İYİ OLACAK

Demre’de çok sayıda tarihi bölge ve ören yeri olduğunu hatırlatan İyi Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nesrin Ünal, “Fakat bu güzellikler yeteri kadar değer görmüyor. Turizmi canlandıracağız, tarihi güzellikleri gün yüzüne çıkaracağız. Bunların yanı sıra altyapı ve üstyapı başta olmak üzere belediye hizmetlerini yerine getireceğiz. Demrelilerin konforlu bir yaşam sürmesini sağlayacağız” diye konuştu.

PROJELERİNDEN BAHSETTİ

Demreli esnafa ve vatandaşa İyi Parti belediyeciliğinden de söz eden Nesrin Ünal, “İhtiyaç sahibi emekliler kira ve elektrik yardımı yapacağız. Sosyal konut alanları açacağız. Yeni evlenen çiftlere nakdi destek vererek, kira ve elektrik yardımı yapacağız. Belediyemizin sosyal tesis sayısını artıracağız. Fiyatları indirerek kaliteyi artıracağız. Esnaf lokantaları açarak vatandaşın hizmetine sunacağız” diye konuştu. 

Haber Merkezi

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours