Chp Başkan Adayı Nefi Kara; “Ortak sevdamız olan Manavgat’ı birlikte yöneteceğiz”

Paylaşmak Güzeldir..

Cumhuriyet Halk Partisi Manavgat Belediye Başkan Adayı Niyazi Nefi Kara, Manavgat’ta bulunan “Manavgat Konyalılar Kültür ve Dayanışma Derneği” ile Manavgat’ta yaşayan Diyarbakırlı vatandaşları ziyaret etti.

Başkan Adayı Kara’nın ziyaretine CHP Manavgat İlçe Başkanı Oykun Başar, CHP Seçim Komitesi Başkanı Abbas Tarakçı ve partililer de eşlik etti.

Tüm vatandaşlarla bire bir ilgilenen Başkan Adayı Kara, vatandaşlarla uzun uzun sohbet etti, merak ettikleri tüm soruları büyük bir içtenlikle cevapladı. “Halkçı Belediyecilik” ilkesiyle kent yönetimine talip olduklarını belirten Nefi Kara, vatandaşların istek ve ihtiyaçlarına göre hizmet edeceklerini belirtti. Başkan Adayı Kara, “Öncelikle değerli ev sahipliğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. Nereli olursak olalım hepimizin ortak sevdası Manavgat. Sizlerde en az bizler kadar bu kentin evladısınız. 31 Mart’tan sonra da hep bir arada olacağız. Kentimizi ileri taşımak için birçok proje hazırladık. Akıllı cep telefonlarına indireceğimiz “Manavgat- Yönet” uygulaması ile kendi sokağının, mahallesinin ve kentinin geleceğini ilgilendiren kararlarda söz sahibi olacak. Yine bu uygulama ile istek ve şikayetlerinizi çok rahat bir şekilde dile getirebileceksiniz. Manavgat’ımızda yaşayan herkesin fikri ve görüşünü önemsiyoruz. Ortak sevdamız olan Manavgat’ı birlikte yöneteceğiz. Sizlere söz veriyorum her zaman birlikte olacağız” dedi.

Haber Merkezi

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours