Peker; ‘Benim Davam Benden Büyük’

Paylaşmak Güzeldir..

AK Parti Kepez Belediye Başkan a. Adayı Rüştü Peker, sahada çalışmalarına devam ediyor.

“Benim davam benden büyük” diyen Rüştü Peker, “Benim davam benimle mi başladı ki benimle bitsin. Benim davam devletime ve milletime hizmet etme, öksüze ve yetime sahip çıkma, halkıma adil ve adaletli davranma, halkımın gönlüne girme, yaşam standardını ve seviyesini yükseltme, işsize iş, aşsıza aş bulma, kısacası halkın derdiyle dertlenme davasıdır. Rabbim bana bu davaya sahip çıkmayı nasip etsin inşallah” dedi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi ile el ele vererek Kepez’in de altın çağını yaşaması için çalışacaklarını dile getiren Rüştü Peker, “Bizler sahada Kepezli hemşehrilerimiz ile buluşmaya devam ediyoruz. Bizler kimin ne dediğine değil işimize bakıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleri ile aday olarak açıklandığımız andan itibaren ekibimizle birlikte sahaya daha fazla yayılarak Kepez’i yeniden AK Partili belediyecilik hizmetleri ile buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

Esnaf ziyaretleri ve ev ziyaretlerine devam ederek Kepezlilerle buluşmasını sürdüren AK Parti Kepez Belediye Başkan a. Adayı Rüştü Peker, “Bizler yola çıkarken tek bir amacımız vardı o da Kepezli hemşehrilerimize en iyi hizmeti sunmaktı. Bu nedenle ekibimizle birlikte projelerimizi de hazırlamaya başladık. Kepez’in değişim ve dönüşümünü sürdürmek için ekibimizle birlikte sahadayız” ifadelerini kullandı.

KAYBEDECEK ZAMANIMIZ YOK

Aday adaylık açıklamasını yaklaşık bin kişilik bir ekip ile yaptığının altını çizen Rüştü Peker, “Aday olarak açıklandığımız andan itibaren artık yürümeyecek koşacağız çünkü Kepez’in kaybedecek zamanı yok. Bizlerin de Kepez için hayalleri var ve bu hayalleri gerçekleştirmek için daha fazla beklemek istemiyoruz. Kaybedecek zamanımız yok. Unutulmamalıdır ki gerçek belediyecilik AK Parti’nin işidir” açıklamalarında bulundu.

Haber Merkezi

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours