Başkan Geyikçi; “Tek Amacımız Finikeye Düzgün Hizmet Edebilmek”

Paylaşmak Güzeldir..

Gelecek dönem için bir kez daha Finike Belediye Başkanlığı adaylığını koyan Mustafa Geyikçi, gençler ile bir araya geldi. Adaylık açıklamasının ardından hızla seçim çalışmalarına başlayan Geyikçi, gençler tarafından ‘’Cesur Hizmet, Dürüst Başkan’’ sloganları eşliğinde büyük bir ilgi ve coşkuyla karşılandı. Halkçı yaklaşımı ile vatandaşla sık sık bir araya gelip fikir alışverişinde bulunan Başkan Geyikçi, bu kez gençler ile beş yıllık başkanlık sürecinde tamamladıkları çalışmaları, gelecek dönem beklentilerini ve projelerini konuştu.  Kendisini büyük bir coşkuyla karşılayan gençlere teşekkür eden Geyikçi, Belediye Başkan yardımcısı Sıdıka Gökyar Kızılca, Meclis üyeleri, CHP Finike İlçe Başkanı Uygar Çarban ve eşi Kadriye Hanım’la beraber katıldığı toplantıda gençleri dinleyerek ilçenin geleceğine yönelik atmak istediği adımları anlattı.

TEK AMACIMIZ FİNİKEYE DÜZGÜN HİZMET EDEBİLMEK

Göreve geldiği günden itibaren cesur hizmet dürüst başkan diyerek şeffaf belediyecilik anlayışıyla her vatandaşa eşit hizmet ulaştırabilmek amacıyla yola çıktığını belirten Başkan Geyikçi, ‘’Sorumluluğu devraldığımızda mazot parasını bile ödeyememiş, borç içinde bir belediye ile karşılaştık. Sizlerin de destekleriyle bu borçları ödeyip güvenilir bir belediyecilik anlayışı benimsedik. Tek amacımız Finike’mize en doğru hizmeti en temiz şekilde ulaştırabilmek. Bunun için atılacak her adımı atmaya hazırız. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hemşehrilerimizin hakkını gözetecek; vatandaşımız için vatandaşlarımızla iş birliği içinde çalışmaya devam edeceğiz.’’ ifadelerinde bulundu.

RANTA TALANA GEÇİT VERMEYECEĞİZ

Finike’nin coğrafi konumu ve doğası itibari ile ne kadar kıymetli olduğunun bilincinde olduğunu belirten Başkan Mustafa Geyikçi, ‘’Siyasetçiler, attığı her adımda, yaptığı her yatırımda geleceği düşünmek zorunda. Hiçbir hırs uğruna Finike’nin doğal çehresinin bozulmasına müsaade edemeyiz. İlçemiz için gelecek hiçbir yatırıma karşı değiliz ancak bugün için çalışırken yarın sizlere yaşanabilir bir çevre bırakmayı göz ardı edemeyiz. Bugüne kadar yaptığımız ve bundan sonra yapacağımız projelerde her zaman odak noktamız halkımıza fayda sağlarken doğayla uyumlu olabilmek.’’ dedi.

GENÇLERİN HEYECANI BAŞKA, GENÇLER İLE BİR ARADA OLMANIN HEYECANI BAMBAŞKA

Gençlerin hayatın her alanında söz sahibi olması gerektiğinin önemine vurgu yapan Geyikçi gençler ile bir arada olmanın kendisini ne kadar heyecanlandırdığını belirttikten sonra ‘’Altyapıyı tamamladık, bundan sonrası üstyapıyı tamamlayıp Finike’yi turizm ve kültür alanında bir cazibe merkezi haline getirmek. Yeni dönemde geleceğimizin teminatı gençlerimizin Mustafa Abilerinden beklentilerini karşılamak için hazırız. Bu süreçte onlardan beklentimiz ellerini taşın altına koyup Finike’miz için çalıştığımız süreçte bize eşlik etmeleri. Bizler, gün gelecek görevlerimizi karşımızda oturan gençlere devredeceğiz. Cesaretimiz, kararlılığımız, azmimiz ve hizmet aşkımız ile hep birlikte ilçemizi daha iyiye taşıyacağımızdan şüphe duymuyorum. Gençlerimizin yönetimde söz sahibi olması bana mutluluk ve gurur veriyor. Gençliğin heyecanı başka, gençler ile bir arada olmanın heyecanı bambaşka. Bugün bizlere eşlik ederek geleceğe olan inancımı bir kez daha tazeleyen tüm gençlere teşekkür ediyorum.’’ dedi.

Finike Belediyesi / Bülten

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours