DEVA Partisi Antalya Belediye Başkan Adaylarını açıklamaya devam ediyor

Paylaşmak Güzeldir..

Deva Partisi Antalya İl Başkanlığı daha önceki lansmanlarda Aksu, Kepez ve Gündoğmuş adaylarını açıklamasının ardından 3. Grup Belediye Başkan Adaylarını belirledi.

Ankara’da yapılması planlanan lansman ile Finike, Demre, Konyaaltı, Elmalı, İbradı ve Alanya adaylarını açıklayacak.

Konu hakkında açıklama yapan Deva Partisi Antalya İl Başkanı Özlem Arlıer; “Merkez sağ seçmenden partimize olan ilgi artmış durumda. Bundan çok memnunuz. Genel Başkanımızın sürekli tekrar ettiği gibi kendini demokrat olarak gören herkesi partimize davet ediyoruz.

Antalya’da denge partisi olacağız. 2 seçenek arasında kalmaktan kurtacağız. Şimdiye kadar Genel Merkez tarafından gerçekleştirilen 2 lansman ile Aksu, Kepez ve Gündoğmuş adaylarımızı açıkladık. Şimdi 3. Lansmanımız var, bu lansmanda da Finike, Demre, Konyaaltı, Elmalı, İbradı ve Alanya adaylarımızı açıklayacağız. Şubat ayının ilk haftası içerisinde de Kumluca, Muratpaşa ve Döşemealtı adaylarımızı açıklamayı planlıyoruz” dedi.

İstatistiksel çalışmalar yaptıklarını ifade eden Arlıer; “Aday çıkaracağımız her yerde seçim sonuçlarına etki edeceğimiz kesin. Antalya seçmenini iyi okumak lazım. Genel seçimden sonra tabanını kaybeden partiler oldu. Bu tabanın tercihi Deva Partisi olacak. Kimsenin beklemediği bir sürprize hazır olun” dedi.

Deva Partisi / Bülten

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours