Eski Hisar Mahallesi Muhtar Adayı Münevver Çetin; “Hep birlikte daha iyi bir yarın için adım atalım!”

Paylaşmak Güzeldir..

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Eski Hisar mahallesine muhtar adayı olan Münevver Çetin mahalle sakinleri ile yıllardır bir aile havası içinde yaşadıklarını ifade ederek, bu güzellikten güç alarak mahallesine muhtar adayı olduğun u söyledi.

Seçim çalışmalarını günlük çalışmalar halinde devam ettirdiğini ve mahalle sakinlerine ulaşarak Eski Hisar mahallesinin bugünden daha güzel ve yaşanabilir bir mahalle haline gelmesi adına muhtar seçildikten sonra daha çok ağırlı vereceğini ifade eden Münevver Çetin Eski Hisar Mahallesi sakinlerinden destek istedi.

Eski Hisar Mahallesi muhtar adayı Münevver Çetin şöyle konuştu;

“Saygıdeğer Mahalle Sakinleri,

Eski Hisar Mahallesi muhtar adayı olmaktan büyük bir onur ve gurur duyuyorum. Mahallemizin daha iyi bir yer olması için elimden gelen her şeyi yapmaya hazırım. Sizlerin sesi ve temsilcisi olmak için adayım.   

Öncelikle, mahallemizin güzelliklerini ve potansiyelini çok yakından bildiğimi hatırlatmak isterim. Her birimiz, bu mahallede yaşamaktan gurur duyuyoruz ve bu mahallenin daha da iyi bir yer olması için bir aradayız. Bizler, burada daha güvenli, daha temiz ve daha yaşanabilir bir mahalle istiyoruz. Ve bu hedefe birlikte ulaşabiliriz.

Vizyonum basittir: Mahallemizi daha iyi bir yer haline getirmek. Bu, daha iyi altyapı, daha güvenli sokaklar, çocuklarımız için daha iyi eğitim olanakları ve daha fazla sosyal etkinlik anlamına gelir. Ancak bu hedefe sadece benim değil, hepimizin katkısıyla ulaşabiliriz.

Ben sadece bir muhtar adayı değil, aynı zamanda bir komşu, bir arkadaşım. Sizlerin sorunlarını ve beklentilerini anlamak, mahallemiz için çözümler üretmek istiyorum. Eğer seçilirsem, her birinizin sesini duyuracağım ve hep birlikte çalışarak mahallemizi daha iyi bir yer haline getireceğiz.

Sizlere şunu söylemek istiyorum: Ben buradayım, çünkü inanıyorum ki birlikte daha güçlüyüz. Mahallemizin potansiyelini gerçekleştirmek için, desteğinize ihtiyacımız var. Lütfen beni bu yolda destekleyin ve beraber daha parlak bir geleceğe yürüyelim.

Sizlere sonsuz teşekkür ederim. Beraber çalışarak, mahallemizi daha iyi bir yer yapacağımıza inanıyorum. Hep birlikte daha iyi bir yarın için adım atalım!” dedi.

(Haber Merkezi)

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours