Antalya İl Emniyet Müdürlüğü birimlerince, il genelinde mevcut huzur ve güven ortamının devamının sağlanması amacıyla “Günübirlik Kiralanan Evlere” yönelik 47 ekip ve 104 personelin katılımı ile eşzamanlı yapılan denetimlerde, 651 günübirlik konaklama yeri kontrol edildi.
10 işletmeye “Konaklama Kaydı Yapmamaktan” 1 şahsa ise “Kayıt Dışı Kiralama Yapmaktan” cezai işlem uygulandı.
Genel güvenlik ve halk sağlığı açısından risk teşkil eden unsurların engellenmesi, suça karışmış kişilerin yakalanması, kayıt dışı ticaret ile mücadele edilmesi kapsamındaki çalışmaların aynı kararlılıkla devam edeceği ifade edildi.
(Haber Merkezi)
+ There are no comments
Add yours