Havaalanı Caddesi’ne sıcak asfalt

Paylaşmak Güzeldir..

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Muratpaşa ilçesine bağlı Havaalanı Caddesi’nin zaman içinde deforme olan asfaltını yeniliyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların güvenli ve konforlu ulaşımı için kent merkezindeki caddelerde asfalt yenileme çalışmalarına devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı bu kapsamda altyapı çalışmaları sebebiyle deforme olan, aynı zamanda kullanım ömrünü de tamamlayan, Muratpaşa ilçesi Havaalanı Caddesi’nde sıcak asfalt çalışması yapıyor.

ETAPLAR HALİNDE YAPILIYOR

Çalışma trafiğin aksamaması için etaplar halinde gerçekleştiriliyor. İlk etapta Havaalanı Caddesi’nin850 metre uzunluğundaki Doğu şeridinde çalışma yapılıyor. Eski asfalt sökümü yapıldı, yeni sıcak asfalt dökme ve düzleme çalışmaları devam ediyor. Doğu şeridi tamamlandıktan sonra, 850 metrelik Batı şeridinde çalışmalar başlayacak.

ESNAF İÇİN ÖNEMLİ

Havaalanı Caddesi esnafı Hidayet Gezici, “Caddemizde yapılan çalışmadan memnunuz. Eskiyen yolların bu şekilde yenilenmesi esnaf için çok önemli. Sağolsun Büyükşehir Belediyemiz çalışıyor, güzel işler çıkarıyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ederim” dedi. 

Antalya Büyükşehir Belediyesi / Bülten

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours