Finike’de aday Geyikçi

Paylaşmak Güzeldir..

Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP) Finike’de mevcut Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi, yeniden aday gösterildi. Yeniden aday gösterilmesinin ardından açıklamalarda bulunan Mustafa Geyikçi, “Yaptığımız çalışmalarımızın takdir görmesi ile Genel Başkanımız Özgür Özel, MYK Üyelerimiz ve Parti Meclisi’mizin kararı ile yeniden aday gösterilmenin mutluluğunu yaşıyorum” dedi.

Finike Belediye Başkan adayı olmanın mutluluğunu yaşıyorum

Finike’de 2019 yerel seçimlerinde Millet İttifakı ile 63 yıl sonra CHP’den seçilerek Finike Belediye Başkanı olan Mustafa Geyikçi, yeniden aday gösterildi. Aday olarak gösterilmesinin ardından bir açıklama yapan Mustafa Geyikçi, şunları söyledi;

“Göreve geldiğim 2019 yılından bu yana yaptığımız çalışmaların takdir görmesi ile bugün yeniden CHP Finike Belediye Başkan adayı olmanın mutluluğunu yaşıyorum.

İlk olarak 5 yıldır yaptığımız çalışmaların takdir görmesi ile beni yeniden aday gösteren Genel Başkanımız Özgür Özel’e, MYK Üyelerimize, PM Üyelerimize, Antalya İl Başkanımız Nail Kamacı’ya ve İl Yönetimimize, bugüne kadar desteklerini her zaman yanımda hissettiğim CHP Finike İlçe Başkanımız Uygar Çarban ve İlçe Yöneticilerimiz ile parti üyelerimize teşekkürü bir borç biliyorum.

Ayrıca, bugüne kadar yaptığımız çalışmalarımızda bizleri yalnız bırakmayan, desteğini ve takdirini eksik etmeyen, göreve geldiğimiz günden bu yana görüşleri ve önerileriyle bizleri cesaretlendiren Finikeli hemşehrilerimize de teşekkür ediyorum.

Bugüne kadar yaptığımız her çalışmada, attığımız her adımda kendimize yol haritası olarak belirlediğimiz dürüstlüğü, şeffaflığı, sosyal belediyeciliği, birliktelik kültürünü yeni dönemde de hiç şaşırmadan sürdüreceğiz.

Her vatandaşımızın huzur bulduğu, kendini güvende hissettiği, yüzünün güldüğü, çevreci yaklaşımdan vazgeçmeyen, doğaya ve her canlıya dost bir Finike için 5 yıl daha çalışacağız.

Hemşehrilerimizin hakkını koruyan, ranta ve talana müsaade etmeyen, kimseyi ayırmadan ve kayırmadan hizmet etmeye devam edeceğiz.

Finike’de görev yaptığımız sürece her vatandaşımıza dokunmaya özen gösterdik. Yeni dönemde de hemşehrilerimizin teveccühü ile bir dönem daha Finike’yi yeni umutlarla geleceğe taşımak için görev bekliyoruz.”

Finike Belediyesi / Bülten

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours