Sarılar Mahallesi Muhtar Adayı Ramazan Şirin; “Ben de varım, yenilik hepimize iyi gelecek”

Paylaşmak Güzeldir..

2024 Yılı 31 Mart yerel seçimler yaklaştıkça muhtar adayları da açıklamalarını sürdürüyor.

Manavgat’ın seçmen bazında en kalabalık Mahallerinden olan Sarılar Mahallesin Muhtar adaylığını açıklayan genç isim Ramazan Şirin “Ben de varım, yenilik hepimize iyi gelecek” dedi.

“HERKESİN DESTEĞİNİ BEKLİYORUM”

“Sarılar Mahallesi ve Manavgat için Bende Varım. 2024 Yerel Seçimlerinde, Sarılar Mahallesi’nden Muhtar Adayıyım. Herkesin Desteğini Bekliyorum. Yenilik, Hepimize iyi gelecek. 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri başta ülkemiz, milletimiz ve mahalle sakinleri için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Sarılar Mahallemizde birçok aileyi yakından tanıyan ve beni de yakından tanıdığınızı düşündüğüm bir kardeşinizim. 31 Mart Yerel seçiminde muhtar adayı olmaya karar verdim. Bana bu süreçte vereceğiniz her türlü destek için şimdiden teşekkür ederim.”

Ramazan Şirin yaptığı açıklamada şunları söyledi. “Yıllardır Sarılarda yaşıyorum ve mahallemizin hem insanlarını, hem de sorunlarını yakinen biliyorum. Yeni dönemde mahallemize hizmet etmek için adaylığımı açıklamış bulunmaktayım. Seçmenlerimiz teveccüh gösterir beni muhtar yaparlarsa Sarılar Mahallemize hizmet etmek için var gücümle çalışacağım. Mahallemize olan sevgimden dolayı hayat tecrübemi ve çalışkanlığımı siz değerli mahalle sakinlerimiz ile paylaşmak için muhtar adayı oldum. Bu görevi başarılı bir şekilde icra edeceğime olan inancım tamdır. Siz değerli Sarılar mahalle sakinlerimizin desteğini bekliyorum. Saygı ve sevgilerimle” dedi.

(Haber Merkezi)You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours