Ak Parti Kepez Belediye Başkan Aday Adayı Peker, Dur durak Bilmiyor

Paylaşmak Güzeldir..

AK Parti Kepez Belediye Başkan aday adayı Rüştü Peker dur durak bilmeden gece gündüz Kepezlilerle buluşmaya devam ediyor.

Sahadan ayrılmadan Kepezlilerle buluşmaya devam eden Rüştü Peker, elleri sıkmaya gönüllere girmeye devam ederken “Kepezimiz ve Antalyamız için göreve hazırız. Sahada gördüğümüz manzara da bizleri oldukça mutlu ediyor” dedi.

Hayatının Kepez’de geçtiğini ve Kepez’in bir evladı olarak Kepezlilere hizmetkar olmak için yola çıktığını dile getiren Rüştü Peker, “Bizim için saat kavramının bir önemi yok. Bizler için önemli olan Kepezli hemşerilerimizle bir olmaktır. Söz veriyoruz ki bugün nasıl bir telefonla bize ulaşılıyorsa 15 Ocak’ta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın olurları ile inşallah adaylığımızın açıklanması ve 31 Mart seçimlerinde de halkımızın teveccühü sonrasında başkan seçilmemizin ardından da yine aynı şekilde Kepezli hemşerilerimize bir telefon kadar yakın olacağız” ifadelerini kullandı.

“Ev ziyaretlerinde, mahalle toplantılarında, esnaf ziyaretlerinde Kepezli hemşerilerimizle bir oluyoruz” diyen AK Parti Kepez Belediye Başkan A. Adayı Rüştü Peker, “Adaylığımızın açıklanmasının ardından Kepez’de AK Parti belediyeciliğinin hizmetleri tüm hızıyla devam edecek. Allah’ın izni ile Büyükşehir Belediyesi’nin de yeniden AK Parti’ye geçmesi ile birlikte adeta bir Anka Kuşu gibi kanatlanıp hizmet yağdıracağız. Kazanan bizler değil kazanan Kepezli hemşerilerimiz ve Antalyalı hemşerilerimiz olacak” açıklamasında bulundu.

(Haber Merkezi)

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours