Kepez’den Milli Takıma 2 sporcu

Paylaşmak Güzeldir..

Bu sezon ilk kez lig deneyimi yaşayan Kepez Belediyesi Spor Kulübü Kadın Hentbol Takımı’nın 2 oyuncusu, U16 Milli Takım kampına davet edildi

Kadın Hentbol 2’inci Lig’de ilk kez oynayan Kepez Belediyesi Spor Kulübü Kadın Hentbol Takımı’nın 2 oyuncusu, Karadağ’da yapılacak Akdeniz Konfederasyon Kupası müsabakalarında oynamaları için U16 Milli Takım kampına davet edildi. Takım antrenörü Sertan Sarpaş, oyuncuları Gazel Dikme ve Nazlı Kaya’nın Aksaray’daki kampta yer almasından dolayı mutlu olduklarını söyledi.

TÜRK HENTBOLUNDA İZ BIRAKACAKLAR

Sporcularının 18 kişilik milli takım kadrosunda yer almasını dilediklerini belirten Sarpaş, ‘Milli takim turnuvası öncesi yapılacak iki kampta başarılı olup, Karadağ’da yapılacak Akdeniz Konfederasyon kupasında milli takım formasını giymelerini dilerim. Türkiye şampiyonu olan 2010 grubumuzda da birçok oyuncunun milli takımı temsil edeceğini düşünüyoruz. Hem Antalya ile Kepez Belediyesi hem Türk hentbolu için iz bırakacak bir jenerasyon oluşturarak süper lig şampiyonluğu hedefliyoruz’ diye konuştu. 

Kepez Belediyesi / Bülten

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours