Antalya’da Piyano Büyüsü: ‘IlGrandePiano’

Paylaşmak Güzeldir..

23. Uluslararası Antalya Piyano Festivali’nin şehir etkinlikleri kapsamında muhteşem performanslarıyla ‘IlGrandePiano Grubu’, Antalya ve Alanyalılarla buluştu.  Yere kurulan ve ayakla çalınan dev klavyeleri ile festivale renk katan ‘Il Grade Piano Grubu’, gösterileriyle büyük alkış aldı.

Antalya ve Alanyalılar piyano sihirbazları olarak tanınan ‘IlGrandePiano Grubu’ ile büyülü bir buluşmaya şahit oldu. Dev klavye üzerinde ayakla çalınan müzikleri ile tanınan iki kişilik dev kadro, Antalya ve Alanya’da unutulmaz anlar yaşattı.

DEV KLAVYE ÜZERİNDE DANS ETTİLER

23. Antalya Piyano Festivali’nin şehir etkinlikleri kapsamında hafta sonu gerçekleşen ‘IlGrandePiano Grubu’, ilk olarak Antalya Saat Kulesi önünde müzik tutkunları ile buluştu. Yer üzerine kurulu, tuşları yaklaşık bir metre uzunluğunda devasa büyüklükteki piyanoyu ayaklarıyla çalan grup üyeleri müzik severlere muhteşem bir gösteri sergiledi.

ALANYA’DA MUHTEŞEM GÖSTERİ

‘IlGrandePiano Grubu’ Alanya AlanyumAVM’dede bir gösteri gerçekleştirdi. Yerli ve yabancı vatandaşların ilgi gösterdiği etkinlikte dev klavye aracılığıyla birbirinden güzel eserleri seslendiren ‘IlGrandePiano Grubu’ klavye üzerinde adeta dans ederek, unutulmaz anlar yaşattı.

MİNİKLER EŞLİK ETTİ

İki günlük gösterilere çocuklar da büyük ilgi gösterdi. ‘IlGrandePiano Grubu’ çocuklara ritimle eşlik etti ve birlikte müzik çaldı. Vatandaşlar, dev klavye üzerindeki büyülü performansı izlemenin keyfini çıkardı. Grup üyeleri, Antalya ve Alanyalılara etkileyici gösterisiyle unutulmaz anlar yaşattı.

600 MİLYON GÖRÜNTÜLEME

Sosyal medyada gösterileri 600 milyondan fazla görüntülemeye ulaşarak rekorlar kuran grup bugüne dek 20’ye yakın ülkede performanslarını sergiledi ve milyonlarca müziksevere ulaştı. Geçen yılki festivalde de Antalya’da muhteşem etkinliklere imza atan ‘IlGrandePiano Grubu’nun aynı anda birkaç kişinin çalabildiği ve koreografilerle renklenen performanslarına izleyiciler de eşlik edebiliyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi / Bülten

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours