Kepez’in mobil hizmetleri Antalya’nın güney ilçelerinde

Paylaşmak Güzeldir..

Kepez Belediyesi’nin mobil Bilim ve Teknoloji Tırı ile gezen kütüphane OKUBÜS, Antalya’nın güney ilçelerinde hizmet veriyor.

Kepez Belediyesi, Antalya’nın dört bir yanına hizmet taşımaya devam ediyor. Kepez’in mobil Bilim ve Teknoloji Tırı ile gezen kütüphanesi OKUBÜS, Antalya’nın güney ilçelerini geziyor.

 4-5 Aralık’ta Kemer ilçe sakinlerine hizmet veren Bilim ve Teknoloji Tırı ile OKUBÜS,  6 Aralık’ta Kumluca İlçesine bilim ve kültür ışığı taşıdı.

Kepez’in mobil hizmetleri 7 Aralık’ta yine Kumluca’daydı Bugün  8 Aralık’ta Finike ilçesinde olacak.  Bilim ve Teknoloji Tırı’nda ziyaretçiler, yenilenebilir enerji kaynakları, manyetik alan, maddenin halleri, motorlar, robotik, 3 boyutlu yazıcılar ve sanal gerçeklik uygulamaları, yapay zeka, izohips, astronot selfi noktası, beyin dalgaları, iha yer istasyonu, hologram teknolojilerini görüyor.

Gezen Kütüphane OKUBÜS’te, çocuk Kitapları, gençlik kitapları ve yetişkin kitapları bulunuyor. Kitapların yanı sıra aynı zamanda satranç, çocuklar için kelime ve zeka oyunları da yer alıyor.

Kepez Belediyesi / Bülten

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours