Deva Partisinde Çifte Kongre

Paylaşmak Güzeldir..

Deva Partisi Antalya İl Başkanlığı haftasonu çifte kongre heyecanı yaşadı. Konyaaltı İlçe Başkanlığı’nı tek aday olan Mustafa Bozdağ kazanırken, Muratpaşa İlçe Başkanlığı için iki aday yarıştı. Melih Çelikörs ve Caner Altun’un yarıştığı kongrede ise ipi Caner Altun göğüsledi.

Konyaaltı İlçe Başkanı seçilen Mustafa Bozdağ kongre sonrası yaptığı açıklamada; “Yolumuz uzun ve meşakatli. Benimle beraber bu yolu yürümek için yola çıkan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Ayrıca fırtınalı hava dinlemeyip oy vermeye gelen tüm delegelerimize teşekkür ederim” dedi.

Muratpaşa İlçe Başkanlığını kazanan Caner Altun yaptığı açıklamada; “Demokrasiyi sonuna kadar işleten partimize teşekkür ediyorum. Kaybedenin olmadığı bir kongre süreci yaşadık. Arkadaşlarımla çıktığımız bu yolda  2 yıl boyunca elimizden gelen çabayı göstereceğiz. Deva Muratpaşa her zaman Antalya teşkilatının gözbebeği olmuştur. Bundan sonra da olmaya devam edecektir” dedi.            

Antalya İl Başkanı Özlem Arlıer; “Seçilen başkanlarımı tebrik ediyorum. Mustafa başkanım yıllardır Konyaaltı Teşkilatındaydı. Kendisi güçlü bir kadro kurdu. Konyaaltı için elinden geleni yapacağına eminim. Çift adayla gittiğimiz Muratpaşa kongresi oldukça heyecanlı geçti. Kazanan Caner Altun’u ve ekibini tebrik ederim. Kaybedenin olmadığı 2 kongremizde Antalya’ya hayırlı olsun” dedi.

Deva Partisi / Bülten

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours