Ak Parti belediye başkan aday adayı Hasan Öz;‘MANAVGAT’I İKTİDARLA BULUŞTURACAĞIZ’

Paylaşmak Güzeldir..

Ak Parti eski ilçe başkanlarından ve önceki dönem belediye başkan adayı olan Hasan Öz, 31 Mart’ta yapılacak olan mahalli idareler seçimi için aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Hasan Öz geçtiğimiz saat 14:00’te yaptığı başvuruda; eşi, annesi ve babası, akrabaları ve çok sayıda partili hazır bulundu. Aday adaylığı başvuru evraklarını Ak Parti Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Ali Erol’a teslim eden Hasan Öz, toplantı salonunda adaylık süreciyle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

‘ARKADAŞLARIMIZIN GÖZYAŞLARINI UNUTAMIYORUM’

Kendisinin ilçe başkanlığı yaptığı dönemde Ak Parti olarak Manavgat’tan milletvekili çıkararak TBMM’ye gönderdiklerini hatırlatan Hasan Öz, “Umarım bu dönemde de, Ahmet Ali Erol başkanımızın başkanlığında yerel de de iktidar oluruz. Manavgat’ı iktidarla buluşturup, Ak Belediyecilik uygulamalarını ve hizmetlerini Manavgatla tanıştırırız” dedi. Geçen dönem seçimi çok az bir farkla kaybettiklerine vurgu yapan Hasan Öz, “2019’da hem Ak Parti hem de Cumhur İttifakı’ndan ortağımız olan MHP’li arkadaşlarla çok büyük bir çaba sarf ettik. Ama seçimi kazanamadık, nasip değilmiş diye değerlendiriyorum. Ama seçim gecesi kaybettiğimiz belli olduğunda geceli gündüzlü bizim için fedakarca çalışan Ak Partili ve MHP’li kardeşlerimizin üzüntü gözyaşlarına şahit oldum. Aradan geçen 4.5 yılda halâ o arkadaşlarımızın gözyaşlarını hatırlarım, unutamıyorum ve sorumluluklarını omzumda hissederim” diye konuştu.

‘31 MART MİLAT OLSUN’

Mart ayının sonunda yapılacak olan yerel seçimlerin Manavgat için büyük bir fırsat olduğunu dile getiren belediye başkan aday adayı Hasan Öz, “31 Mart Manavgat için artık bir milat olsun. İlçemiz, şehrimiz ve kentimiz Ak Belediyecilik hizmetleriyle tanışmalı. Bunu hem burada salonda hem sokakta hem de yaptığımız seçim çalışmalarında görüyorum. İnsanlar artık Manavgat’ta Ak Belediyecilik hizmetlerini görmek istiyor” dedi.

‘MANAVGAT’I İKTİDARLA BULUŞTURACAĞIZ’

Ak Parti ve Cumhur İttifakı açısından önemli olanın adayın kim olduğu değil, seçimin kazanılması olduğunu anlatan Öz, “Bu aynı zamanda benim görüşüm. Şimdi birçok aday adayı olabiliriz. Ama partimiz bir adayı belirledikten sonra Cumhurbaşkanımız bir adayı tercih ettikten sonra sımsıkı birbirimize kenetlenerek çalışacağız. Hem Ak Parti, hem de Cumhur İttifakı olarak bir ve bütün olarak çalışacağız. 31 Mart’ta Manavgat’a sevdalı olan insanların dileğini yerine getirerek ilçemizi Manavgatımızı iktidarla buluşturacağız” diye konuştu.

‘İLÇEMİZİ HASRET KALDIĞI HİZMETLERE KAVUŞTURACAĞIZ’

Ak Parti Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Ali Erol’da Hasan Öz’ün hem eski ilçe başkanı hem de önceki dönem belediye başkan adayı olduğunu hatırlatarak, “Manavgatımızı iktidarla buluşturmak ve bu anlamda partimize katkı sağlamak amacıyla aday adayı olarak çıktığı bu yolun Hasan Öz’e hayırlı olmasını diliyorum” dedi. İlçe teşkilatı olarak herhangi bir aday adayını tercih etme durumunda olmadıklarını hatırlatarak, “Genel Merkezimiz, adayımızın ismi bu dediğinde, adayımızın etrafında birleşip bütünleşeceğiz ve ilçemizin yıllardır hasret kaldığı hizmetlere kavuşmasını sağlayacağız. Hem Hasan Öz’e hem de diğer aday adaylarımıza çıktıkları bu yolda başarılar diliyorum” diye konuştu.

Toplantının ardından Ak Parti Manavgat Belediye Başkan Aday Adayı Hasan Öz, parti yöneticileri, akrabaları ve partililerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

(Haber Merkezi)

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours