Başkan Bahar: “Fark Yaratacağınıza Eminim”

Paylaşmak Güzeldir..

ATSO koordinatörlüğünde faaliyet gösteren TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ve TOBB Antalya Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi, yeni Başkan ve Başkan Yardımcılarını belirledi. TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanlığına Serap Kocaoğlu, TOBB Antalya Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanlığına Ramazan Dikmen seçildi.

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) hizmet binasında toplanan TOBB Antalya Kadın Girişimciler ve Genç Girişimciler Kurulu İcra Komiteleri, Başkan ve Başkan Yardımcılarını belirleyerek görev dağılımı yaptı. TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi’nde yapılan seçim sonucuna göre; Başkan Serap Kocaoğlu, Başkan Yardımcıları; Gülsün Gülay Yılmaz, Canan Gürkan, Ayşe Uysal (Alanya), Ezgi Şevik (Manavgat) ve Büşra Bars (Kumluca) oldu. TOBB Antalya Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanlığına Ramazan Dikmen seçilirken, Başkan Yardımcıları, Yasin Demir, Ebubekir Tulpar, Feyzullah Uludağ (Alanya), Reha Uslu (Manavgat) ve Halil Olgun Okur (Kumluca) oldu. Kurulların doğal üyeleri olarak ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Boğaçhan Göksu (KGK), ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Ali Özgür Karagöz (GGK) ve Genel Sekreter Av. Aslı Şahin Tekin’in görev almasına karar verildi.

BAŞKAN BAHAR: “FARK YARATACAĞINIZA EMİNİM”

Seçilen her ismin genç, dinamik ve enerji dolu olduğunu belirten Başkan Bahar, “Şimdi üretime geçip, Antalya için çalışacağınızı biliyorum. Her biriniz benim için çok değerlisiniz. Projelerle, yapacağınız işlerle fark yaratacağınızdan eminim” dedi. Yeni yönetimin iş birliklerini önemsediğini kaydeden Başkan Bahar, “Yönetim kuruluna seçilen arkadaşlarımızı kutluyorum, icra kurulunuzda başarılı bir dönem diliyorum. Çalışmalarımızı bu dönem birlikte yürüteceğiz, sizlerin enerjisiyle güzel işlere imza atacağız. Yeni döneminizde başarılar diliyorum” dedi.

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası / Bülten

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours