Bakan yardımcısından 762 kişilik öğrenci yurdunda inceleme

Paylaşmak Güzeldir..

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Halis Yunus Ersöz, Manavgat’ta bakanlığı tarafından yapımı sürdürülen 762 kişilik KYK öğrenci yurdunda incelemelerde bulundu.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Manavgat’ta yapımına başlanılan 762 kişilik yüksek öğrenim öğrenci yurdu inşasında çalışmalar aralıksız devam ediyor. Gençlik ve Spor Bakanlığı Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Halis Yunus Ersöz, yurt inşa çalışmalarında incelemelerde bulunmak üzere Manavgat’a geldi. AK Parti Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Ali Erol, Gençlik ve Spor Manavgat İlçe Müdür Süleyman Karakaya’nın da aralarında bulunduğu yetkililer tarafından karşılanan bakan yardımcısı Prof. Dr. Ersöz, yapımı devam öğrenci yurdu kompleksinde yetkililerden bilgi aldı. Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ersöz, öğrencilerin barınma sorunlarının bir an önce çözülmesi için çalışmaların hızlandırılması talimatını verdi.

‘MANAVGAT EĞİTİM KENTİ OLACAK’

Ak Parti Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Ali Erol, bakan yardımcısı Prof. Dr. Yunus Halis Ersöz’ün ziyaretinden memnuniyet duyduklarını ifade ederek, “Bu ziyaret, ilçemize yapılan bütün kamu yatırımlarının sadece bürokratlar değil, bizatihi bakan seviyesinde takip edildiğini göstermektedir. Bakan Yardımcımız, yurt binalarının inşaatına yaptığı ziyarette çalışmaların bir an önce tamamlanması gerektiğini önemine işaret etmiştir. Ak Parti olarak Manavgat’a verdiğimiz bütün sözleri tek tek yerine getiriyoruz. Manavgat’ın bir turizm ve tarım kenti olmasının yanısıra bir eğitim kenti olması içinde çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz” dedi.

(Haber Merkezi)

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours