Sultanlar Deplasmanda Galip

Paylaşmak Güzeldir..

Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 2. Ligi 8. Grupta şampiyonluk mücadelesi veren Manavgat Belediyespor’un Kadın Voleybol takımı, ligin ilk maçında YesPrint Açı Koleji’ni 3-0’lık setlerle yenerek mağlup etti.

Döşemealtı Spor Salonu’nda oynan mücadelede Manavgat’ın sultanları, hakemin ilk düdüğünün ardından rakibine fırsat vermedi.

Ligin ilk maçını kazandıkları için mutlu olduklarını söyleyen Antrenör İsmet Deniz, Cumhuriyet’in 100. Yılında Manavgat Belediyespor’un Kadın Voleybol takımını şampiyon yapmak için mücadele edeceklerini dile getirerek kendilerine her zaman destek veren Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e teşekkür etti.Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, maçın ardından oyuncuları görüntülü arayarak tebrik etti.

Başkan Sözen, “2. Ligin ilk maçını galip tamamladığımız için çok mutluyum. İnanıyorum ki sezon sonunda kentimize şampiyon olarak geleceksiniz. Hepinizle gurur duyuyorum. Sizlere her zaman destek olmaya devam edeceğiz. Emeği geçen tüm teknik heyet ve sporcu kardeşlerimi kutluyorum” dedi. Manavgat’ın sultanları, ligin 2. Maçında 29 Ekim günü Denizli Büyükşehir Belediyesi ile karşı karşıya gelecek. Manavgat Mehmet Akif Ersoy Kapalı Spor Salonu’nda oynanacak olan mücadele saat 14.00’da başlayacak.

Manavgat Belediyespor / Bülten

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours